Nový Kingsman? Jeho režisér má velké plány

Úspěšná špionážní frančíza Kingsman se příští rok vrátí do kin, aby uzavřela původní trilogii o agentech britské přísně tajné služby. Režisér Matthew Vaughn bude natáčet třetí díl spolu prequelem s názvem The Great Game. Zároveň Vaughn chce, aby Kingsman měl své vlastní univerzum, které by se mohlo časem rozrůst.

Přidejte svůj názor

film Kingsman: Tajná služba

Minulý rok se v kinech objevil následovník prvního dílu s názvem Zlatý kruh. I když reakce na něj byli smíšené, Vaughn plánuje rozšířit frančízu Kingsmana v propracované univerzum. Rozšíření je logickým krokem, neboť oba díly vydělaly dohromady přes 823 milionů dolarů po celém světě a těšili se komerčnímu úspěchu .

Podle filmového portálu movieweb.com chce Vaughn natáčet třetí díl spolu s prequelem The Great Game. Třetí díl by tak měl přinést nové střípky příběhu, které budou blíže rozebrány v prequelu. Samotná produkce by měla začít v lednu příštího roku.

„Mám v hlavě vizi příběhu, kterou dokončím po dalším filmu. Pak můžou přijít další filmy, třeba o tajné službě Statesmen (představené v druhém dílu) nebo spin-off snímky jednotlivých postav,“ řekl Vaugn ve show That Hash Tag Show.

Dále Vaugn odhalil, že pracuje na scénáři se scénáristkou Jane Goldmanovouu, chtějí společně zakončit příběhovou linii mezi Eggsym (Taron Eggerton) a Harrym (Colin Firth). Je také pravděpodobné, že by se mohl stát herec Colin Firth novým Arthurem (původně jej hral Michael Caine). Možností je nezpočet.

Ve třetím díle se objeví mnoho nových postav včetně teenagera s jménem Konrád, který je popsán jako okouzlující, nafoukaný syn britského vévody. Je k dispozici i jedna hlavní role, které by se mohl chopit herec Ralph Fiennes. Jeho zapojení do projekt není zatím potvrzeno.

Datum premiréry zatím není známo, ale patrně půjde o podzim 2019.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kriminální příběh Králové zlodějů oživuje největší loupež v dějinách Velké…

18.10.2018 12:35 Snímek Králové zlodějů přenáší diváky do dubna 2015, kdy došlo ve Velké Británii k největší loupeži…

Pokémon vs Digimon. Kdo koho vykrádal a kdo byl lepší? Souboj má…

17.10.2018 14:53 Představovat je zřejmě není třeba. Oba seriály na přelomu století uchvátily celý svět a nenajde se…

Keira Knightley si v novém filmu Colette vyzkoušela roli mladé bohémské…

16.10.2018 22:49 Skandální příběh nekonvenční a talentované ženy, jejíž život byl stejně pikantní, jako romány,…

Historický film Jan Žižka představí i německé hvězdy

16.10.2018 19:22 Už čtvrtý týden pokračuje režisér a producent Petr Jákl v natáčení historického velkofilmu Jan…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama