Nový Kingsman? Jeho režisér má velké plány

Úspěšná špionážní frančíza Kingsman se příští rok vrátí do kin, aby uzavřela původní trilogii o agentech britské přísně tajné služby. Režisér Matthew Vaughn bude natáčet třetí díl spolu prequelem s názvem The Great Game. Zároveň Vaughn chce, aby Kingsman měl své vlastní univerzum, které by se mohlo časem rozrůst.

Přidejte svůj názor

film Kingsman: Tajná služba
doporučujeme

Minulý rok se v kinech objevil následovník prvního dílu s názvem Zlatý kruh. I když reakce na něj byli smíšené, Vaughn plánuje rozšířit frančízu Kingsmana v propracované univerzum. Rozšíření je logickým krokem, neboť oba díly vydělaly dohromady přes 823 milionů dolarů po celém světě a těšili se komerčnímu úspěchu .

Podle filmového portálu movieweb.com chce Vaughn natáčet třetí díl spolu s prequelem The Great Game. Třetí díl by tak měl přinést nové střípky příběhu, které budou blíže rozebrány v prequelu. Samotná produkce by měla začít v lednu příštího roku.

„Mám v hlavě vizi příběhu, kterou dokončím po dalším filmu. Pak můžou přijít další filmy, třeba o tajné službě Statesmen (představené v druhém dílu) nebo spin-off snímky jednotlivých postav,“ řekl Vaugn ve show That Hash Tag Show.

Dále Vaugn odhalil, že pracuje na scénáři se scénáristkou Jane Goldmanovouu, chtějí společně zakončit příběhovou linii mezi Eggsym (Taron Eggerton) a Harrym (Colin Firth). Je také pravděpodobné, že by se mohl stát herec Colin Firth novým Arthurem (původně jej hral Michael Caine). Možností je nezpočet.

Ve třetím díle se objeví mnoho nových postav včetně teenagera s jménem Konrád, který je popsán jako okouzlující, nafoukaný syn britského vévody. Je k dispozici i jedna hlavní role, které by se mohl chopit herec Ralph Fiennes. Jeho zapojení do projekt není zatím potvrzeno.

Datum premiréry zatím není známo, ale patrně půjde o podzim 2019.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Soutěž Pevnost Boyard se zcela promění. Unikly první informace o nové verzi

20.04.2019 18:09 Francouzský kanál France 2 chystá pokračování oblíbené televizní soutěže Klíče od pevnosti Boyard …

Ondříček začne točit film o Zátopkovi, herec Neužil na roli trénuje už…

20.04.2019 14:07 Režisér David Ondříček za několik dnů začne natáčet celovečerní film o Emilu Zátopkovi. Dotočit ho…

V Cannes bude soutěžit film studenta FAMU, už uspěl na Českých lvech

19.04.2019 17:35 Francouzský festival v Cannes bude mít letos v soutěži českou účast. V sekci Cinéfondation uvede…

RECENZE: Stálo to čekání za to? Opar tajemství se nad poslední řadou…

15.04.2019 18:28 RECENZE – Hry o trůny jdou po osmi sezónách do finále a první díl nejočekávanějšího seriálu tohoto…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama