Návrat do budoucnosti 4? Herci hovořili o možném pokračování

Hvězdy z trilogie Návrat do budoucnosti se o víkendu sešli, aby uctili pámatku této legendární série fanouškům na Fan Expu v americkém Bostonu. Hodně se hovořilo o možném čtvrtém dílu, ale scénarista Bob Gale a režisér Robert Zemeckis nemají zájem.

Přidejte svůj názor 1 komentář

film Návrat do budoucnosti

Je to přesně 33 let, kdy šel první díl sci-fi komedie Návrat do budoucnosti do kin. Na plátně se objevila známá čtveřice herců Marty McFly, Doc Brown, Lorraine Baines-McFly a Biff Tannen, kteří se obejvili napříč třemi díly, které se později staly kinematografickou klasikou.

První díl Návrat do budoucnosti vyšel 3. července 1985 a byl následován futuristickým pokračováním v roce 1989, trilogii zakončil westernový třetí díl v roce 1990. O režii všech dílů se postaral Robert Zemeckis, který má na svém kontě kultovního Forresta Gumpa. Scénář vznikl ve spolupráci Zemeckise se scénáristou Bobem Galem.

Čtveřice herců se sešla poprvé od roku 2015, kdy společně oslavili třicáté výročí trilogie. Na Fan Expu herci čelili otázkám z řad fanoušků. „V podstatě si myslím, že Amerika říká: „No tak, zklividovali se jiné filmové série se špatnými pokračováními, tak proč ne tahle? Budeme to sledovat, dokud to nebude stát za nic“,“ řekl herec Thomas F Wilson, hrající Biffa Tannen ve filmu.

Se záplávou různých rebootů, revivalů a různých remaků, přišla v průběhu Fan Expa otázka, zdali je ve hře možné pokračování Návratu do budoucnosti. Herec Michael J. Fox (Marty McFly) řekl, že Bob Gale a Robert Zemeckis nemají v plánu znovuoživení série. Ostatně duo několikrát v průběho let řeklo, že remake se nemůže stát, dokud budou naživu.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Schindlerův seznam se po čtvrtstoletí vrací do kin

16.01.2019 13:23 Před dvaceti pěti lety vznikl Schindlerův seznam, jeden z nejzásadnějších filmů všech dob. U…

Kultovního Predátora měl hrát Jean-Claude Van Damme. Z natáčení rozzuřeně…

14.01.2019 12:53 Predátor patří spolu s Vetřelcem k nejklasičtějším filmovým monstrům. I přesto, že od uvedení…

Americké ceny filmových kritiků ovládl snímek Roma, bodovala také Lady Gaga

14.01.2019 07:35 Mexické drama Roma režiséra Alfonsa Cuaróna dominovalo nedělnímu udělování amerických cen filmových…

RECENZE: Nový Robin Hood je velkým filmovým prušvihem. Diváka akorát…

12.01.2019 18:07 Aktualizováno RECENZE – Zapomeňte na příběh, co znáte. Zapomeňte na historii. Zapomeňte na předchozí filmy o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama