Návrat do budoucnosti 4? Herci hovořili o možném pokračování

Hvězdy z trilogie Návrat do budoucnosti se o víkendu sešli, aby uctili pámatku této legendární série fanouškům na Fan Expu v americkém Bostonu. Hodně se hovořilo o možném čtvrtém dílu, ale scénarista Bob Gale a režisér Robert Zemeckis nemají zájem.

Přidejte svůj názor 1 komentář

film Návrat do budoucnosti
doporučujeme

Je to přesně 33 let, kdy šel první díl sci-fi komedie Návrat do budoucnosti do kin. Na plátně se objevila známá čtveřice herců Marty McFly, Doc Brown, Lorraine Baines-McFly a Biff Tannen, kteří se obejvili napříč třemi díly, které se později staly kinematografickou klasikou.

První díl Návrat do budoucnosti vyšel 3. července 1985 a byl následován futuristickým pokračováním v roce 1989, trilogii zakončil westernový třetí díl v roce 1990. O režii všech dílů se postaral Robert Zemeckis, který má na svém kontě kultovního Forresta Gumpa. Scénář vznikl ve spolupráci Zemeckise se scénáristou Bobem Galem.

Čtveřice herců se sešla poprvé od roku 2015, kdy společně oslavili třicáté výročí trilogie. Na Fan Expu herci čelili otázkám z řad fanoušků. „V podstatě si myslím, že Amerika říká: „No tak, zklividovali se jiné filmové série se špatnými pokračováními, tak proč ne tahle? Budeme to sledovat, dokud to nebude stát za nic“,“ řekl herec Thomas F Wilson, hrající Biffa Tannen ve filmu.

Se záplávou různých rebootů, revivalů a různých remaků, přišla v průběhu Fan Expa otázka, zdali je ve hře možné pokračování Návratu do budoucnosti. Herec Michael J. Fox (Marty McFly) řekl, že Bob Gale a Robert Zemeckis nemají v plánu znovuoživení série. Ostatně duo několikrát v průběho let řeklo, že remake se nemůže stát, dokud budou naživu.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Poslední aristokratka Marie náročné diváky zklame, Hynek Čermák…

23.10.2019 08:27 Poslední aristokratka je nová filmová komedie Jiřího Vejdělka, k níž napsal i scénář. Předlohou k…

Joker poražen. Do čela návštěvnosti kin se dostala fantasy s Angelinou…

21.10.2019 18:03 Čelní místo v žebříčku návštěvnosti kin po víkendu obsadila novinka v podobě amerického fantasy…

Josef Trojan v novém filmu Davida Vignera Abstinent

21.10.2019 13:24 S prvními listopadovými dny přijde do kin český film Abstinent s výmluvným podtitulem – Jízda na…

Prague Spring Festival: Zvítězil německý film. Je důležitý i pro Čechy,…

20.10.2019 20:12 Hlavní cenu prvního ročníku mezinárodního filmového Prague Spring Festivalu získal po složitém…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama