Návrat do budoucnosti 4? Herci hovořili o možném pokračování

Hvězdy z trilogie Návrat do budoucnosti se o víkendu sešli, aby uctili pámatku této legendární série fanouškům na Fan Expu v americkém Bostonu. Hodně se hovořilo o možném čtvrtém dílu, ale scénarista Bob Gale a režisér Robert Zemeckis nemají zájem.

Přidejte svůj názor 1 komentář

film Návrat do budoucnosti

Je to přesně 33 let, kdy šel první díl sci-fi komedie Návrat do budoucnosti do kin. Na plátně se objevila známá čtveřice herců Marty McFly, Doc Brown, Lorraine Baines-McFly a Biff Tannen, kteří se obejvili napříč třemi díly, které se později staly kinematografickou klasikou.

První díl Návrat do budoucnosti vyšel 3. července 1985 a byl následován futuristickým pokračováním v roce 1989, trilogii zakončil westernový třetí díl v roce 1990. O režii všech dílů se postaral Robert Zemeckis, který má na svém kontě kultovního Forresta Gumpa. Scénář vznikl ve spolupráci Zemeckise se scénáristou Bobem Galem.

Čtveřice herců se sešla poprvé od roku 2015, kdy společně oslavili třicáté výročí trilogie. Na Fan Expu herci čelili otázkám z řad fanoušků. „V podstatě si myslím, že Amerika říká: „No tak, zklividovali se jiné filmové série se špatnými pokračováními, tak proč ne tahle? Budeme to sledovat, dokud to nebude stát za nic“,“ řekl herec Thomas F Wilson, hrající Biffa Tannen ve filmu.

Se záplávou různých rebootů, revivalů a různých remaků, přišla v průběhu Fan Expa otázka, zdali je ve hře možné pokračování Návratu do budoucnosti. Herec Michael J. Fox (Marty McFly) řekl, že Bob Gale a Robert Zemeckis nemají v plánu znovuoživení série. Ostatně duo několikrát v průběho let řeklo, že remake se nemůže stát, dokud budou naživu.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Freddie Mercury kraluje. Film o skupině Queen stále v čele návštěvnosti kin

12.11.2018 15:47 V čele víkendové návštěvnosti tuzemských kin je i po druhém víkendu od premiéry britsko-americký…

RECENZE: Z příběhu o kultovní hackerce Lisbeth Salander se stala…

12.11.2018 12:00 RECENZE – Po dlouhých sedmi letech se na obrazovky kin vrátila osobitá postava Lisbeth Salanderové…

Zemřel slovenský herec Marián Geišberg, hrdina komedie Revival

11.11.2018 18:20 Ve věku 64 let zemřel v sobotu slovenský herec Marián Geišberg, známý například z hudební komedie…

Osmnáctiletý režisér natočil film o letcích za normalizace. Objeví se v…

11.11.2018 16:00 Do českých pomalu míří nový film z leteckého prostředí, který má na svědomí osmnáctiletý filmař…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama