Studio Marvel slaví desetileté výročí filmovým festivalem, v IMAXu bude k vidění všech 20 titulů

Studio Marvel bude pořádat filmový festival ve spolupráci s IMAXem, aby oslavili desetileté výročí Marvelovského filmového světa. Na festivalu bude k vidět 20 titulů, které byla upraveny na velký formát. Filmy budou k vidění ve vybraných IMAX kinech od 30. srpna do 6. září.

Přidejte svůj názor

Marvel Studios slaví 10-ti leté výročí

V průběhu posledních 10 let vydal Marvel 20 filmů, z nichž všechny byli pozitivně přijaty. Dohromady vydělali 17 miliard dolarů. Všechno to začalo hláškou herce Roberta Downeyho Jr. „Já jsem Iron Man“ a dostalo se to do bodu, kdy se z Marvelu stalo jedno z největších studii ve filmovém průmyslu. Marvel si je toho dost dobře vědom.

Tento rok studio Marvel slaví svoji první dékadu ve filmovém průmyslu, proto se studio pouští do oslav ve velkém. Prodávají zboží, speciální plakáty a spoustu dalších věcí. Dokonce představili speciální logo, které bylo k vidění na třech posledních filmech.

Tři filmy z dílny Marvelu nebyli nikdy k vidění v Imax formátu. Jedná se o prvního Iron mana, Neuvěřitelného Hulka a Captaina Americu: Prvního Avengera. Tyto filmy spolu s dalšími 17, budou mít premiéru od jejich původního data vydání.

„Věděli jsme, že chceme oslavit deset let studia Marvel ve velkém. Nelze to oslavit ve větším měřítku než v Imaxu. Je to neuvěřitelná událost pro fanoušky. Budou mít možnost vidět všechny filmy studia Marvel od prvního po poslední, ponoří se tak zcela do Marvelovského světa,“ řekl ředitel Marvelu Kevin Feige o festivalu.

Konec léta a začátek září je většinou slabý, co se návštevnosti kin týče. Proto se Marvel rozhodl zneužít tohoto termínu pořádáním filmového festivalu od 30. srpna do 6. září. Je to pro studio skvělou příležitostí, jak vrátit filmy do kin a vydělat více peněz. Zároveň je to i ideální příležitostí připravit pro fanoušky nějaký jedinečný obsah.

Vedou se spekulace, zdali bude mít na festivalu premiéru nový trailer chystaného filmu Captain Marvel, někteří optimisté doufají v odhalení názvu čtvrtých Avengers. Pokud se spekulace naplní, bude filmový festival Marvel Studios ještě více zaplněný lidmi, než se očekávalo.

Je velmi pravděpodobné, že se festival studia Marvel vyhne České Republice. Čeští fanoušci Marvelu budou bohužel ošizeni.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Schindlerův seznam se po čtvrtstoletí vrací do kin

16.01.2019 13:23 Před dvaceti pěti lety vznikl Schindlerův seznam, jeden z nejzásadnějších filmů všech dob. U…

Kultovního Predátora měl hrát Jean-Claude Van Damme. Z natáčení rozzuřeně…

14.01.2019 12:53 Predátor patří spolu s Vetřelcem k nejklasičtějším filmovým monstrům. I přesto, že od uvedení…

Americké ceny filmových kritiků ovládl snímek Roma, bodovala také Lady Gaga

14.01.2019 07:35 Mexické drama Roma režiséra Alfonsa Cuaróna dominovalo nedělnímu udělování amerických cen filmových…

RECENZE: Nový Robin Hood je velkým filmovým prušvihem. Diváka akorát…

12.01.2019 18:07 Aktualizováno RECENZE – Zapomeňte na příběh, co znáte. Zapomeňte na historii. Zapomeňte na předchozí filmy o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama