Studio Marvel slaví desetileté výročí filmovým festivalem, v IMAXu bude k vidění všech 20 titulů

Studio Marvel bude pořádat filmový festival ve spolupráci s IMAXem, aby oslavili desetileté výročí Marvelovského filmového světa. Na festivalu bude k vidět 20 titulů, které byla upraveny na velký formát. Filmy budou k vidění ve vybraných IMAX kinech od 30. srpna do 6. září.

Přidejte svůj názor

Marvel Studios slaví 10-ti leté výročí

V průběhu posledních 10 let vydal Marvel 20 filmů, z nichž všechny byli pozitivně přijaty. Dohromady vydělali 17 miliard dolarů. Všechno to začalo hláškou herce Roberta Downeyho Jr. „Já jsem Iron Man“ a dostalo se to do bodu, kdy se z Marvelu stalo jedno z největších studii ve filmovém průmyslu. Marvel si je toho dost dobře vědom.

Tento rok studio Marvel slaví svoji první dékadu ve filmovém průmyslu, proto se studio pouští do oslav ve velkém. Prodávají zboží, speciální plakáty a spoustu dalších věcí. Dokonce představili speciální logo, které bylo k vidění na třech posledních filmech.

Tři filmy z dílny Marvelu nebyli nikdy k vidění v Imax formátu. Jedná se o prvního Iron mana, Neuvěřitelného Hulka a Captaina Americu: Prvního Avengera. Tyto filmy spolu s dalšími 17, budou mít premiéru od jejich původního data vydání.

„Věděli jsme, že chceme oslavit deset let studia Marvel ve velkém. Nelze to oslavit ve větším měřítku než v Imaxu. Je to neuvěřitelná událost pro fanoušky. Budou mít možnost vidět všechny filmy studia Marvel od prvního po poslední, ponoří se tak zcela do Marvelovského světa,“ řekl ředitel Marvelu Kevin Feige o festivalu.

Konec léta a začátek září je většinou slabý, co se návštevnosti kin týče. Proto se Marvel rozhodl zneužít tohoto termínu pořádáním filmového festivalu od 30. srpna do 6. září. Je to pro studio skvělou příležitostí, jak vrátit filmy do kin a vydělat více peněz. Zároveň je to i ideální příležitostí připravit pro fanoušky nějaký jedinečný obsah.

Vedou se spekulace, zdali bude mít na festivalu premiéru nový trailer chystaného filmu Captain Marvel, někteří optimisté doufají v odhalení názvu čtvrtých Avengers. Pokud se spekulace naplní, bude filmový festival Marvel Studios ještě více zaplněný lidmi, než se očekávalo.

Je velmi pravděpodobné, že se festival studia Marvel vyhne České Republice. Čeští fanoušci Marvelu budou bohužel ošizeni.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Po čem muži touží? Sara Sandeva a Patricie Fuxová mají Hvězdu důvěrnou

20.09.2018 22:56 Aktualizováno Praha - Textařka, skladatelka a zpěvačka Patricie Fuxová společně s herečkou Sarou Sandevou…

Je to venku. Kdo natočí příští bondovku? Producenty uchvátil novátorstvím

20.09.2018 14:25 Londýn - Příští film z kultovní série příběhů o agentovi 007 Jamesi Bondovi natočí 41letý americký…

Ceny Emmy opět ovládla Hra o trůny, hvězdou večera byl ale nováček mezi…

18.09.2018 09:31 Aktualizováno Los Angeles - Cenu Emmy pro nejlepší dramatický seriál si v pondělí večer odnesla z ceremoniálu v…

RECENZE: Střeva, hlášky a přeplácaný chaos. Nový Predátor má styl, chybí…

15.09.2018 13:10 RECENZE – Scénárista Smrtonosné zbraně a Posledního skauta patří mezi poslední mohykány, co ještě…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama