Studio Marvel slaví desetileté výročí filmovým festivalem, v IMAXu bude k vidění všech 20 titulů

Studio Marvel bude pořádat filmový festival ve spolupráci s IMAXem, aby oslavili desetileté výročí Marvelovského filmového světa. Na festivalu bude k vidět 20 titulů, které byla upraveny na velký formát. Filmy budou k vidění ve vybraných IMAX kinech od 30. srpna do 6. září.

Přidejte svůj názor

Marvel Studios slaví 10-ti leté výročí

V průběhu posledních 10 let vydal Marvel 20 filmů, z nichž všechny byli pozitivně přijaty. Dohromady vydělali 17 miliard dolarů. Všechno to začalo hláškou herce Roberta Downeyho Jr. „Já jsem Iron Man“ a dostalo se to do bodu, kdy se z Marvelu stalo jedno z největších studii ve filmovém průmyslu. Marvel si je toho dost dobře vědom.

Tento rok studio Marvel slaví svoji první dékadu ve filmovém průmyslu, proto se studio pouští do oslav ve velkém. Prodávají zboží, speciální plakáty a spoustu dalších věcí. Dokonce představili speciální logo, které bylo k vidění na třech posledních filmech.

Tři filmy z dílny Marvelu nebyli nikdy k vidění v Imax formátu. Jedná se o prvního Iron mana, Neuvěřitelného Hulka a Captaina Americu: Prvního Avengera. Tyto filmy spolu s dalšími 17, budou mít premiéru od jejich původního data vydání.

„Věděli jsme, že chceme oslavit deset let studia Marvel ve velkém. Nelze to oslavit ve větším měřítku než v Imaxu. Je to neuvěřitelná událost pro fanoušky. Budou mít možnost vidět všechny filmy studia Marvel od prvního po poslední, ponoří se tak zcela do Marvelovského světa,“ řekl ředitel Marvelu Kevin Feige o festivalu.

Konec léta a začátek září je většinou slabý, co se návštevnosti kin týče. Proto se Marvel rozhodl zneužít tohoto termínu pořádáním filmového festivalu od 30. srpna do 6. září. Je to pro studio skvělou příležitostí, jak vrátit filmy do kin a vydělat více peněz. Zároveň je to i ideální příležitostí připravit pro fanoušky nějaký jedinečný obsah.

Vedou se spekulace, zdali bude mít na festivalu premiéru nový trailer chystaného filmu Captain Marvel, někteří optimisté doufají v odhalení názvu čtvrtých Avengers. Pokud se spekulace naplní, bude filmový festival Marvel Studios ještě více zaplněný lidmi, než se očekávalo.

Je velmi pravděpodobné, že se festival studia Marvel vyhne České Republice. Čeští fanoušci Marvelu budou bohužel ošizeni.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Skleněný pokoj je plný chladu. Nemá daleko od reklamy na vilu…

16.03.2019 09:30 RECENZE - Snímek Skleněný pokoj sleduje dějiny Československa prostřednictvím vily Tugendhat a…

James Bond se dal na ekologii: V novém filmu bude jezdit elektromobilem…

15.03.2019 07:52 I když postava agenta britské tajné služby Jamese Bonda nikdy nebyla vzorem šetrnosti k přírodě, v…

Zemřel herec Stanislav Zindulka, bylo mu 86 let

14.03.2019 15:53 Aktualizováno Ve věku 86 let dnes zemřel dlouholetý člen hereckého souboru Činoherního klubu Stanislav Zindulka.…

Herečka Huffmanová i jiní dostali své děti na univerzity podvodem

13.03.2019 04:21 Herečka Felicity Huffmanová, známá ze seriálu Zoufalé manželky, je mezi asi čtyřicítkou osob, které…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama