Reklama na chystaný horor byla tak strašidelná, že ji YouTube musel stáhnout

Od chystaného hororového snímku Sestra se očekává, že pořádně vystraší diváky. Už teď trailer k chystanému filmu straší lidi na YouTube. Streamovací platforma byla nucena odstranit kontroverzní reklamu k Sestře, protože si uživatelé stěžovali, že je plná různých lekacích momentů, které jsou údajně proti pravidlům YouTube.

Přidejte svůj názor

chystaný horor Sestra
doporučujeme

Jednalo se o reklamu, která se přehrála před vybranými videi na Youtube. Reklama začala s obrázkem varování zvýšeného zvuku, jenž se několik sekund držel na obrazovce, pak byl obrázek přerušen záběrem na jeptišku, která křičela na kameru.

Video bylo dlouhé pouze šest sekund, ale extremní skok z ticha do hlasité křiku, se ukázal být pro některé příliš děsivý. Jeden tweet stěžující si na tuto reklamu získal přes 100 000 sdílení na sociálních médiích.

YouTube zastavil probíhající reklamu, podle jeho slov klip porušuje pravidla šokujícího obsahu. Mateřská společnost YouTubu, Google, má pravidla pro reklamu, která zakazující „šokující“ obsah. Jakákoliv reklama obsahující vulgarismy, nasilné a nechutné snímky či obrázky, také reklamy, které s velkou pravděpodobností budou šokovat nebo strašit, jsou zakázány na YouTube.

Sestru natočil nepříliš známý režisér Corin Hardy a na produkci se podílel horový veterán James Wan, který natočil první dva díly ze série V zajetí démonů. Ve filmu se objeví herci Demián Bichir a Taissa Farmiga.

Příběh se točí okolo vyšetřování záhadné vraždy v klášteře v Rumunsku roku 1952. Sestra je posledním spinoffem franšízy V zajetí démonů, která má na svém kontě i horor Annabelle. Film půjde do kin 6. září.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česko zůstane "film friendly region". Vláda uvolní na pobídky dalších 500…

13.11.2019 14:25 Ještě letos získá český filmový průmysl dalších 500 milionů korun na filmové pobídky. Vyplývá to z…

Drsná mela před kinem: Dav lidí blokoval předpremiéru Polanského filmu

13.11.2019 07:28 Několik desítek lidí v úterý večer demonstrovalo před kinosálem v Paříži, v němž se v předpremiéře…

Vánoce a televize? ČT letos připravila čtyři nové pohádky

05.11.2019 12:03 Česká televize (ČT) připravila letos na Vánoce čtyři nové pohádky - Princezna a půl království,…

RECENZE: Terminátor: Dámská jízda? Temný osud do starého železa nepatří

04.11.2019 14:01 RECENZE – Některé filmové série ne a ne umřít. Od prvního Terminátora uběhlo 25 let, od posledního…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama