Reklama na chystaný horor byla tak strašidelná, že ji YouTube musel stáhnout

Od chystaného hororového snímku Sestra se očekává, že pořádně vystraší diváky. Už teď trailer k chystanému filmu straší lidi na YouTube. Streamovací platforma byla nucena odstranit kontroverzní reklamu k Sestře, protože si uživatelé stěžovali, že je plná různých lekacích momentů, které jsou údajně proti pravidlům YouTube.

Přidejte svůj názor

chystaný horor Sestra

Jednalo se o reklamu, která se přehrála před vybranými videi na Youtube. Reklama začala s obrázkem varování zvýšeného zvuku, jenž se několik sekund držel na obrazovce, pak byl obrázek přerušen záběrem na jeptišku, která křičela na kameru.

Video bylo dlouhé pouze šest sekund, ale extremní skok z ticha do hlasité křiku, se ukázal být pro některé příliš děsivý. Jeden tweet stěžující si na tuto reklamu získal přes 100 000 sdílení na sociálních médiích.

YouTube zastavil probíhající reklamu, podle jeho slov klip porušuje pravidla šokujícího obsahu. Mateřská společnost YouTubu, Google, má pravidla pro reklamu, která zakazující „šokující“ obsah. Jakákoliv reklama obsahující vulgarismy, nasilné a nechutné snímky či obrázky, také reklamy, které s velkou pravděpodobností budou šokovat nebo strašit, jsou zakázány na YouTube.

Sestru natočil nepříliš známý režisér Corin Hardy a na produkci se podílel horový veterán James Wan, který natočil první dva díly ze série V zajetí démonů. Ve filmu se objeví herci Demián Bichir a Taissa Farmiga.

Příběh se točí okolo vyšetřování záhadné vraždy v klášteře v Rumunsku roku 1952. Sestra je posledním spinoffem franšízy V zajetí démonů, která má na svém kontě i horor Annabelle. Film půjde do kin 6. září.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kdo letos získá Oscara? Podívejte se na nejžhavější kandidáty

23.01.2019 14:10 V Los Angeles byly zveřejněny nominace na ceny americké filmové akademie Oscar za rok 2018. Nejvíce…

Kdo získá Oscara? Byly oznámeny nominace, nejvíc šancí mají dva filmy

22.01.2019 16:41 Aktualizováno Nejvíce nominací na ceny americké filmové akademie Oscar za rok 2018 získalo mexické drama Roma a…

Kdo ovládne Českého lva? Nejvíc nominací získal film Toman

22.01.2019 13:40 Aktualizováno Politický thriller Toman režiséra a producenta Ondřeje Trojana o muži, který významně ovlivnil…

Tyhle rošťáky miloval celý svět: Jak se změnily děti z filmu Kdopak to…

22.01.2019 12:53 Kdy se řekne „Kdopak to mluví“, většina z nás si vzpomene na ústřední pár tohoto amerického filmu –…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama