Reklama na chystaný horor byla tak strašidelná, že ji YouTube musel stáhnout

Od chystaného hororového snímku Sestra se očekává, že pořádně vystraší diváky. Už teď trailer k chystanému filmu straší lidi na YouTube. Streamovací platforma byla nucena odstranit kontroverzní reklamu k Sestře, protože si uživatelé stěžovali, že je plná různých lekacích momentů, které jsou údajně proti pravidlům YouTube.

Přidejte svůj názor

chystaný horor Sestra

Jednalo se o reklamu, která se přehrála před vybranými videi na Youtube. Reklama začala s obrázkem varování zvýšeného zvuku, jenž se několik sekund držel na obrazovce, pak byl obrázek přerušen záběrem na jeptišku, která křičela na kameru.

Video bylo dlouhé pouze šest sekund, ale extremní skok z ticha do hlasité křiku, se ukázal být pro některé příliš děsivý. Jeden tweet stěžující si na tuto reklamu získal přes 100 000 sdílení na sociálních médiích.

YouTube zastavil probíhající reklamu, podle jeho slov klip porušuje pravidla šokujícího obsahu. Mateřská společnost YouTubu, Google, má pravidla pro reklamu, která zakazující „šokující“ obsah. Jakákoliv reklama obsahující vulgarismy, nasilné a nechutné snímky či obrázky, také reklamy, které s velkou pravděpodobností budou šokovat nebo strašit, jsou zakázány na YouTube.

Sestru natočil nepříliš známý režisér Corin Hardy a na produkci se podílel horový veterán James Wan, který natočil první dva díly ze série V zajetí démonů. Ve filmu se objeví herci Demián Bichir a Taissa Farmiga.

Příběh se točí okolo vyšetřování záhadné vraždy v klášteře v Rumunsku roku 1952. Sestra je posledním spinoffem franšízy V zajetí démonů, která má na svém kontě i horor Annabelle. Film půjde do kin 6. září.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Freddie Mercury kraluje. Film o skupině Queen stále v čele návštěvnosti kin

12.11.2018 15:47 V čele víkendové návštěvnosti tuzemských kin je i po druhém víkendu od premiéry britsko-americký…

RECENZE: Z příběhu o kultovní hackerce Lisbeth Salander se stala…

12.11.2018 12:00 RECENZE – Po dlouhých sedmi letech se na obrazovky kin vrátila osobitá postava Lisbeth Salanderové…

Zemřel slovenský herec Marián Geišberg, hrdina komedie Revival

11.11.2018 18:20 Ve věku 64 let zemřel v sobotu slovenský herec Marián Geišberg, známý například z hudební komedie…

Osmnáctiletý režisér natočil film o letcích za normalizace. Objeví se v…

11.11.2018 16:00 Do českých pomalu míří nový film z leteckého prostředí, který má na svědomí osmnáctiletý filmař…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama