Rambo 5 se postaví kartelu. Sylvester Stallone se připravuje ve velkém

Je to již deset let, co se herec Sylvester Stallone naposledy objevil v roli Ramba. Nyní se připravuje na nátáčení nového dílu, které započne už na začátku září. Po sérii spekulací bylo odhaleno i jméno režiséra.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Sylvester Stallone

Historie Ramba 5 je pekně zamotaná. I když byl nový díl potvrzen už v říjnu 2016, nikdo netušil, zdali se Stallone vrátí do titulní role. Mezitím se film pozastavil z důvodu plánovaného seriálu o Rambovi, který rovněž nepočítal s účastí Stallona.

Tím, že seriál nikdy nespatřil světlo světa, umožnil tak možnost pátého dílu. Letos v květnu byl konečně ohlášen návrat Stallona v roli Ramba. O režii se postará Adrian Grunberg, který má za sebou film Moje letní prázdniny.

V součastnosti Stallone ukazuje fanouškům, že se připravuje v plné parádě na Ramba 5. Minulý pátek Stallone publikoval na Instagram video, ve kterém intezivně cvičí. Na videu je vidět, jak sedmdesátidvouletý herec zvedá obrovské 113 kg záváží na zemi v posilovně.

„Příprava na Ramba neznamená, že když jste dosáhli určitého věku, musíte ten věk pociťovat !,“ napsal herec na sociální médium.

Zajímavé na tom je, že v rozhovoru v roce 2016 herec tvrdil, že se do kůže Ramba nevrátí, protože se cítí hodně starý na fyzickou aktivitu, kterou role vyžaduje. „Srdce by rádo, ale tělo říká zůstaň doma. Je to jako když se bojovnící vrátí do posledního kola, ve kterém dostanou nakládačku. Nechte to někomu jinému,“ řekl v rozhovoru Stallone.

Podle scénáře bude Rambo v novém díle bydlet na ranči v Arizoně, kde se bude snažit dostat, co nejvíce obvyklou práci to bude možné. Když se mu starý známý rodinný přítel ozve, že jeho vnučka byla unesena, vydá se na její stopu do Mexika. Svoje síly spojí s novinářem, jehož nevlastní sestra byla rovněž unesena. Dvojice bude bojovat proti mocnému mexickému kartelu.

Natáčet se bude v Londýně, Bulharsku a na Kanárských ostrovech od 1. září. Je to nejspíš naposled, kdy se Stallone objeví v kůži Ramba. Rambo 5 by měl mít premiéru v srpnu 2019.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kdo získá Oscara? Byly oznámeny nominace, nejvíc šancí mají dva filmy

22.01.2019 16:41 Aktualizováno Nejvíce nominací na ceny americké filmové akademie Oscar za rok 2018 získalo mexické drama Roma a…

Kdo ovládne Českého lva? Nejvíc nominací získal film Toman

22.01.2019 13:40 Aktualizováno Politický thriller Toman režiséra a producenta Ondřeje Trojana o muži, který významně ovlivnil…

Tyhle rošťáky miloval celý svět: Jak se změnily děti z filmu Kdopak to…

22.01.2019 12:53 Kdy se řekne „Kdopak to mluví“, většina z nás si vzpomene na ústřední pár tohoto amerického filmu –…

RECENZE: Drama o žízni po přežití. Kursk probouzí hněv vůči hrdému Rusku

21.01.2019 20:00 RECENZE – Tragédie jaderné ponorky Kursk je téměř po dvou dekádách zaprášeným příběhem ruských…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama