Hvězdu seriálu Pohotovost zastřelila policie. Herečka prý trpěla psychickými poruchami

Kalifornie - Herečka Vanessa Marquezová, známá jako sestřička ze seriálu Pohotovost, zemřela ve věku 49 let, jak informovalo ČTK. O život přišla při potyčce s policií, která v jejím domě zasahovala při kontrole pořádku, samotná Marquezová měla dlouhodobé psychické problémy. Herečka údajně měla v rukou zbraně a vyhrožovala, že vystřelí.

Přidejte svůj názor

seriál Pohotovost

Herečka podle policistů trpěla záchvaty a nebyla po psychické stránce v pořádku, zemřela kolem druhé odpoledne ve svém bytě. "Měla nějaké zdravotní potíže, záchvaty. Po 90 minutách, kdy s ní mluvil policejní psycholog i strážníci, přestala spolupracovat," uvedl policista Joe Mendoza.

Marquezová pak vzala do ruky zbraň a začala ohrožovat policisty. Ti několikrát vystřelili a kulkou zasáhli herečku do trupu. Zemřela po převozu do nemocnice.  

Média dřív informovala, že Vanessa Marquezová trpí psychickými poruchami, mezi které patří shopaholismus (oniománie – závislost na nakupování). Herečka se mimo jiné zúčastnila kampaně MeeToo, na svých sociálních sítích popisovala podrobnosti sexuálních obtěžování při natáčení seriálu Pohotovost.

Marquezová obvinila svého kolegu George Clooneyho, herec prý usiloval o to, aby herečku odstranili z natáčení seriálu. Marquezová pak psala, že o kariéru přišla kvůli vlastní upřímnosti.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Schindlerův seznam se po čtvrtstoletí vrací do kin

16.01.2019 13:23 Před dvaceti pěti lety vznikl Schindlerův seznam, jeden z nejzásadnějších filmů všech dob. U…

Kultovního Predátora měl hrát Jean-Claude Van Damme. Z natáčení rozzuřeně…

14.01.2019 12:53 Predátor patří spolu s Vetřelcem k nejklasičtějším filmovým monstrům. I přesto, že od uvedení…

Americké ceny filmových kritiků ovládl snímek Roma, bodovala také Lady Gaga

14.01.2019 07:35 Mexické drama Roma režiséra Alfonsa Cuaróna dominovalo nedělnímu udělování amerických cen filmových…

RECENZE: Nový Robin Hood je velkým filmovým prušvihem. Diváka akorát…

12.01.2019 18:07 Aktualizováno RECENZE – Zapomeňte na příběh, co znáte. Zapomeňte na historii. Zapomeňte na předchozí filmy o…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama