Komedie Po čem muži touží kraluje kinům, druhé a třetí místo obsadily novinky z USA

V čele žebříčku víkendové návštěvnosti tuzemských kin se druhý týden drží česká komedie Po čem muži touží. Na druhé a třetí místo se dostaly dvě novinky z USA - animovaný film Yeti: Ledové dobrodružství a horor Hell Fest: Park hrůzy. Vyplývá to z údajů, které dnes na svém webu zveřejnila Unie filmových distributorů.

Přidejte svůj názor

film Po čem muži touží

Film Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka, v němž se cynik Karel Král hraný Jiřím Langmajerem promění v ženu v podání Anny Polívkové, byl nejnavštěvovanějším o předminulém víkendu po vstupu do kin. Uplynulý víkend prvenství udržel a přidal na tržbách zhruba 12,8 milionu korun k celkovým 32,9 milionu od uvedení do kin. Za víkend jej vidělo 83.000 lidí a za oba dosavadní týdny přes 219.000 lidí.

Další filmy z prvních pěti míst žebříčku měly na komedii Po čem muži touží odstup v tržbách i počtu diváků. Snímek Yeti: Ledové dobrodružství na druhém místě zaznamenal tržby 4,7 milionu a přišlo na něj asi 34.000 diváků. Celkové tržby filmu činí šest milionů korun a diváků má od uvedení do kin asi 43.000. Horor Hell Fest: Park hrůzy vydělal za víkend i celkově 2,1 milionu korun a vidělo jej téměř 15.000 lidí.

V první pětce se dále drží horor Sestra a akční sci-fi Predátor: Evoluce. Sestra za víkend získala na tržbách téměř dva miliony korun a za čtyři týdny v kinech 27,5 milionu. Diváků měl horor o víkendu přes 12.000 a dohromady 179.000. Predátor: Evoluce, který je v českých kinech tři týdny, vydělal za poslední víkend 1,4 milionu a měl přes 8000 diváků. Celkově činí jeho tržby 13 milionů korun a počet diváků téměř 80.000.

Ve čtvrtek do českých kin dorazí akční film režiséra Rubena Fleischera Venom o stejnojmenném komiksovém antihrdinovi, české politické drama Toman, česko-lotyšský dokument Neklidná hranice, francouzský rodinný snímek Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy, americké romantické drama Zrodila se hvězda, v němž hraje Lady Gaga, a koprodukční thriller režiséra Larse von Triera Jack staví dům.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Neviditelný herec: Rozhlasovou anketu vyhráli Somr a Medvecká

20.10.2018 14:16 Taťjana Medvecká za roli ve hře Prezident a Josef Somr za roli statkáře v pohádce Břicho Radegasta…

RECENZE: Hororová fantasy pohádka Čarodějovy hodiny okouzlí i znechutí…

20.10.2018 13:47 RECENZE – …rozhodně na ni ale nezapomenete. Nikdy. A to zvlášť na ty části, které byste nejradši…

RECENZE: Nový Halloween ctí svoji předlohu a dává na frak moderním hororům

19.10.2018 15:10 RECENZE – Po nenaplněném očekávání z hororu Sestra do kin míří další adept na horor roku. Nový…

Kriminální příběh Králové zlodějů oživuje největší loupež v dějinách Velké…

18.10.2018 12:35 Snímek Králové zlodějů přenáší diváky do dubna 2015, kdy došlo ve Velké Británii k největší loupeži…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama