Neviditelný herec: Rozhlasovou anketu vyhráli Somr a Medvecká

Taťjana Medvecká za roli ve hře Prezident a Josef Somr za roli statkáře v pohádce Břicho Radegasta zvítězili v anketě Neviditelný herec za nejpopulárnější herecký výkon na vlnách Českého rozhlasu. Medvecká získala první místo již pošesté, čímž se stala nejúspěšnější herečkou za celou dobu trvání ankety. O výsledcích dnes Český rozhlas informoval v tiskové zprávě.

Přidejte svůj názor

Taťjana Medvecká

Za role v rozhlasových hrách, četbě na pokračování nebo účinkování v dalších pořadech bylo do letošního 22. ročníku ankety Neviditelný herec nominováno 35 herců a hereček. Somr se stal vítězem mezi herci již potřetí. Na dalších místech se mezi ženami umístily Blanka Bohdanová a Barbora Hrzánová. V mužské kategorii obsadili druhé a třetí místo Norbert Lichý a Oldřich Kaiser.

Cenu čtenářů Týdeníku Rozhlas za nejlepší rozhlasovou hru za sezonu 2017/2018 získala Návštěva staré dámy.

V anketě o nejpopulárnější herecký výkon na vlnách Českého rozhlasu mohli posluchači hlasovat prostřednictvím internetových stránek od konce června do 25. září. Svůj hlas v anketě letos odevzdalo téměř 3000 lidí.

V uplynulých ročnících se vítězi ankety stali například Viktor Preiss, Luděk Munzar, Ivan Trojan, Tomáš Töpfer, Vilma Cibulková, Eliška Balzerová, Daniela Kolářová nebo Simona Stašová.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kultovního Predátora měl hrát Jean-Claude Van Damme. Z natáčení rozzuřeně…

14.01.2019 12:53 Predátor patří spolu s Vetřelcem k nejklasičtějším filmovým monstrům. I přesto, že od uvedení…

Americké ceny filmových kritiků ovládl snímek Roma, bodovala také Lady Gaga

14.01.2019 07:35 Mexické drama Roma režiséra Alfonsa Cuaróna dominovalo nedělnímu udělování amerických cen filmových…

RECENZE: Nový Robin Hood je velkým filmovým prušvihem. Diváka akorát…

12.01.2019 18:07 Aktualizováno RECENZE – Zapomeňte na příběh, co znáte. Zapomeňte na historii. Zapomeňte na předchozí filmy o…

RECENZE: Skvělý Raubíř Ralf 2 učí o přátelství a dělá reklamu půlce…

12.01.2019 18:03 Aktualizováno RECENZE – Do kin míří pokračování úspěšného hitu, který (spolu s pohádkou Na vlásku) v podstatě…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama