Chcete zažít Most! na vlastní kůži? Cestovka proveze zájemce seriálovými lokalitami

Seriál Most! sklidil mezi diváky nevídaný úspěch. Název seriálu, který je shodný se jménem severočeského města, vyvolal nečekaný zájem o nepříliš známé okresní město. Firma Offroadsafari se rozhodla nabídnout výlet po stopách seriálu.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

seriál Most!

Společnost Offroadsafari nabízí zájemcům zážitkové poznávací jízdy po Mostecku a jeho okolí s úspěchem již delší dobu. Jejích zákazníci se však ihned začali zvídavě vyptávat na seriálové lokality a souvislosti. "Zájemce o výlet již máme. Výlet po stopách mostu vznikl na popud dosavadních zákazníků. Po odvysílání prvních dvou dílů, se naši zákazníci začali ptát na místa, kde se seriál natáčel. A nás napadlo, když New York má svůj výlet po lokalitách seriálu Sex ve městě, proč ne Most?" uvedla pro EuroZprávy.cz Liběna Novotná z Offroadsafari. 

Svým způsobem tak společnost navazuje na světový trend, kdy fanoušci houfně vyhledávají lokality, kde se natáčely populární seriály. Doslova miliony lidí vyráží po stopách seriálu Hra o trůny do chorvatského Dubrovníku anebo do Severního Irska, kde se seriál natáčel. V tuzemsku stoupl značně zájem o Sázavský klášter pro změnu kvůli popularitě počítačové hry Kingdom Come: Deliverence, která se v lokalitě odehrává. 

Výlet offroadem po stopách seriálu Most! nabízí zásadní lokality seriálu. Nechybí  sídliště Chánov, Hněvín stejně jako zastávka u Luďanova domu, autoservisu pana Juliše a výlet směřuje i k Technickým službám města Mostu. Celý výlet slibuje zakončení s pivem v restauraci Severka.

"Na výpravě se zákazníci podívají nejen na lokality seriálu, ale průvodce si povídá o Mostecku, jak se tady žije a jaké jsou zde zajímavosti," popisuje charakter výletu Liběna Novotná.

S provázením lidí po Mostecku má firma bohaté zkušenosti. "O naše zájezdy je velký zájem i v zahraničí, už jsme z Prahy do severních Čech, Mostu a okolí dovezli zákazníky padesáti národností. Výprava po stopách seriálu je aktuálně naše třešnička na dortu a v nabídce si ji rádi ponecháme, pokud o ni bude zájem," sdělila pro EuroZprávy.cz zástupkyně Offroadsafari. Zdá se, že Most a jeho okolí není tak zapadlým místem, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Skleněný pokoj je plný chladu. Nemá daleko od reklamy na vilu…

16.03.2019 09:30 RECENZE - Snímek Skleněný pokoj sleduje dějiny Československa prostřednictvím vily Tugendhat a…

James Bond se dal na ekologii: V novém filmu bude jezdit elektromobilem…

15.03.2019 07:52 I když postava agenta britské tajné služby Jamese Bonda nikdy nebyla vzorem šetrnosti k přírodě, v…

Zemřel herec Stanislav Zindulka, bylo mu 86 let

14.03.2019 15:53 Aktualizováno Ve věku 86 let dnes zemřel dlouholetý člen hereckého souboru Činoherního klubu Stanislav Zindulka.…

Herečka Huffmanová i jiní dostali své děti na univerzity podvodem

13.03.2019 04:21 Herečka Felicity Huffmanová, známá ze seriálu Zoufalé manželky, je mezi asi čtyřicítkou osob, které…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama