Dycky Most! Dočkáme se druhé řady a vrátí se Luďan na obrazovky v Mostu 2?

Seriál Most! je fenomén, který rozdělil Česko na dva tábory. Zatímco jedni ho nesnáší a připadá jim trapný, druzí se jeho satiry a kontroverze nemohou nabažit. A právě tato skupina fanoušků se nyní ptá - dočkáme se druhé řady seriálu?

Přidejte svůj názor 29 komentářů

Seriál Most!
doporučujeme

Most! se stal nejúspěšnějším komediálním seriálem České televize poslední doby. Například Trpaslík, který rovněž režíroval Jan Prušinovský a scénář napsal Petr Kolečko, měl před dvěma lety průměrnou sledovanost 944.000 lidí. Čtvrtá hvězda se v roce 2014 dostala na průměr 923.000 diváků.

Sledovanost Mostu ale byla výrazně nad milionem diváků od prvního dílu a postupně se zvyšovala. Poslední díl seriálu Most! vidělo dokonce 1,61 milionu lidí, a to i přesto, že běžel mimo obvyklý vysílací čas.

Režisér Jan Prušinovský, ale ani hlavní protagonisté jako například Martin Hofmann se netají tím, že si tak úspěch vůbec nepřipouštěli, jejich dílo ale Češi zbožňují a volají po druhé řadě. Ta by se vzhledem k vysokým číslům sledovanosti ostatně nabízela sama.

Smutnou zprávou pro všechny příznivce je, že druhá řada seriálu pravděpodobně natočená nebude. Uvedla to v reportáži z Mostu Česká televize s tím, že tvůrci seriálu zastávají názor, že v nejlepším se má přestat. Druhá řada proto zatím není v plánu a s největší pravděpodobností tak nevznikne.

Loading...
Vstupte do diskuze (29)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Konec jedné epochy. Avengers: Endgame uzavírají 11 let MCU

25.04.2019 06:06 RECENZE – Marvel Cinematic Universe udělal z komiksů, dle neznalých pouhé „zábavy dětí a upocených…

loading...

Zemřela hvězda z Dallasu Cliff Barnes. Nepříteli J. R. Ewinga herci Kenu…

25.04.2019 04:27 Ve věku 83 let zemřel americký herec Ken Kercheval, známý jako Cliff Barnes z legendárního seriálu…

Zemřel oblíbený herec a dabér Jaroslav Kepka. Bylo mu 83 let

24.04.2019 08:50 Česko přišlo o další výraznou hereckou tvář. Zemřel herec Jaroslav Kepka, bylo mu 83 let. Kepka se…

Krutý osud Nataši Gollové: Talentovaná herečka dostala cejch kolaborantky,…

22.04.2019 17:29 Aktualizováno Do historie filmu se zapsala jako představitelka ztřeštěných dívek, sen o vážné roli se jí ale…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama