Nejlepší role Rami Maleka? Podle fanoušků to nebyl Freddie Mercury

Hvězda herce Rami Maleka vyletěla na herecký Olymp. Za roli britského rockera s tragickým osudem v nejvíce navštěvovaném filmu českých kin všech dob Bohemian Rhapsody dostal Oscara a je pochopitelné, že je ho plný internet.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Rami Malek a dvojče Sami
doporučujeme

Hercův projev na předávání nejprestižnějších filmových cen zaujal i v Číně. Ovšem spíše v negativních konotacích. Jelikož herec pochopitelně zmínil, že jím ztvárněný zpěvák byl gay a okamžitě nastoupila čínská cenzura. Záznam jeho řeči z předávání byl pro čínské publikum upraven, aby na téma homosexuality v totalitní zemi nedošlo.

Ovšem fanoušky talentovaného herce nezajímají jen pikantnosti z předávání Oscarů. Rozproudily se i diskuze o hereckém životě Rami Maleka před filmem Bohemian Rhapsody. Oscar totiž nebyl pro herce prvním velkým oceněním. V roce 2016 dostal cenu Emmy za roli v seriálu Mr. Robot. Na svém kontě měl již před autobiografickým filmem o skupině Queen také nominace na dva Zlaté glóby.

Úspěšnost Ramyho Maleka není jen tak ledajaká. Získat cenu Emmy a zároveň Oscara a hned díky první nominaci na obě ocenění se mu povedlo jako jedinému herci za posledních 20 let. 

Která ze dvou oceněných rolí sedla herci více? Samozřejmě záleží na subjektivním úsudku, nicméně server Goldderby.com chtěl spor mezi fanoušky rozseknout, a tak vyhlásil anketu. V ní zvítezila role v seriálu Mr. Robot, v níž se Ramy Malek líbil 60 % diváků oproti 40 % těch, kteří ocenili oscarovou roli homosexuálního zpěváka.

Vzhledem k rekordům, které film Bohemian Rhapsody překonal v Česku, by obdobná anketa v tuzemsku pravděpodobně dopadla úplně jinak.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřela herečka Alena Karešová, nejvíc ji proslavily komedie

19.07.2019 14:42 V 92 letech zemřela herečka a učitelka Alena Karešová. Diváci ji mohli znát z filmů Zdeňka Trošky…

RECENZE: Katastrofa jménem Lví král. Stejný jako jednička, jen bez života,…

19.07.2019 11:25 RECENZE – Na klasiku se nesahá? Ale kdeže! Disney za poslední roky předělal nespočet svých…

Do českých kin vtrhne Lví král. Neuvěříte, že zvířata jsou animovaná

17.07.2019 20:49 Ve čtvrtek vstoupí do českých kin animovaný film Lví král. Nejde o pokračování populární série…

Zemřela Jana Kopecká, vdova po slavném českém herci

17.07.2019 17:52 Ve věku 80 let zemřela po dlouhé těžké nemoci 9. července v Praze Jana Kopecká, vdova po českém…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama