Nejlepší role Rami Maleka? Podle fanoušků to nebyl Freddie Mercury

Hvězda herce Rami Maleka vyletěla na herecký Olymp. Za roli britského rockera s tragickým osudem v nejvíce navštěvovaném filmu českých kin všech dob Bohemian Rhapsody dostal Oscara a je pochopitelné, že je ho plný internet.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Rami Malek a dvojče Sami

Hercův projev na předávání nejprestižnějších filmových cen zaujal i v Číně. Ovšem spíše v negativních konotacích. Jelikož herec pochopitelně zmínil, že jím ztvárněný zpěvák byl gay a okamžitě nastoupila čínská cenzura. Záznam jeho řeči z předávání byl pro čínské publikum upraven, aby na téma homosexuality v totalitní zemi nedošlo.

Ovšem fanoušky talentovaného herce nezajímají jen pikantnosti z předávání Oscarů. Rozproudily se i diskuze o hereckém životě Rami Maleka před filmem Bohemian Rhapsody. Oscar totiž nebyl pro herce prvním velkým oceněním. V roce 2016 dostal cenu Emmy za roli v seriálu Mr. Robot. Na svém kontě měl již před autobiografickým filmem o skupině Queen také nominace na dva Zlaté glóby.

Úspěšnost Ramyho Maleka není jen tak ledajaká. Získat cenu Emmy a zároveň Oscara a hned díky první nominaci na obě ocenění se mu povedlo jako jedinému herci za posledních 20 let. 

Která ze dvou oceněných rolí sedla herci více? Samozřejmě záleží na subjektivním úsudku, nicméně server Goldderby.com chtěl spor mezi fanoušky rozseknout, a tak vyhlásil anketu. V ní zvítezila role v seriálu Mr. Robot, v níž se Ramy Malek líbil 60 % diváků oproti 40 % těch, kteří ocenili oscarovou roli homosexuálního zpěváka.

Vzhledem k rekordům, které film Bohemian Rhapsody překonal v Česku, by obdobná anketa v tuzemsku pravděpodobně dopadla úplně jinak.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Skleněný pokoj je plný chladu. Nemá daleko od reklamy na vilu…

16.03.2019 09:30 RECENZE - Snímek Skleněný pokoj sleduje dějiny Československa prostřednictvím vily Tugendhat a…

James Bond se dal na ekologii: V novém filmu bude jezdit elektromobilem…

15.03.2019 07:52 I když postava agenta britské tajné služby Jamese Bonda nikdy nebyla vzorem šetrnosti k přírodě, v…

Zemřel herec Stanislav Zindulka, bylo mu 86 let

14.03.2019 15:53 Aktualizováno Ve věku 86 let dnes zemřel dlouholetý člen hereckého souboru Činoherního klubu Stanislav Zindulka.…

Herečka Huffmanová i jiní dostali své děti na univerzity podvodem

13.03.2019 04:21 Herečka Felicity Huffmanová, známá ze seriálu Zoufalé manželky, je mezi asi čtyřicítkou osob, které…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama