Bohemian Rhapsody 2: Šíří se informace o pokračování příběhu kapely Queen. Co je na tom pravdy?

S pravděpodobností hraničící s jistotou se dočkají filmoví diváci dalšího snímku s legendárním frotmanem kapely Queen Freddiem Mercurym, podle dostupných informací může dokonce jít o další díl životopisného filmu Bohemian Rhapsody. Potvrzen byl však zatím pouze dokument.

Přidejte svůj názor

Rami Malek "Freddie Mercury" ve filmu Bohemian Rhapsody

Vznikne druhý díl životopisného filmu Bohemian Rhapsody? Jisté to není, podle nejnovějších spekulací se každopádně diskuze o něm přesunula ze sociálních sítí k povolaným osobám, které o všem intenzivně přemýšlí. V rozhovoru pro server Page Six to tvrdí rakouský režisér Rudi Dolezal, který měl blízko ke zpěvákovi Freddiemu Mercurymu.

Bohemian Rhapsody (2018) oficiální HD trailer (1:44) | zdroj: YouTube


Podle jeho slov má další díl v plánu legendární manažer kapely Jim Beach. „Jsem si jistý, že plánuje pokračování, které začne po Live Aid,“ uvedl Dolezal a dodal, že „rodina Queen o tom už diskutuje“. Beach se podílel už na produkci Bohemian Rhapsody, která si z nedávných Oscarů odnesla hned čtyři sošky.

Vznik druhého dílu už dříve nevyloučil kytarista Queen Brian May. „Myslím, že Live Aid je dobrým místem, kde to opustit. Kdoví, třeba vznikne pokračování,“ nechal se slyšet už v prosinci. Herci v čele s Ramim Malekem každopádně konstatovali, že s nimi nikdo o ničem nejedná.

Jak připomíná server Page Six, jen vznik Bohemian Rhapsody zabral více než dvacet let od původní myšlenky. Kolem projektu se jako producent motal třeba Robert De Niro, Mercuryho měl nejdříve hrát Sacha Baron Cohen. Nakonec se však z filmu stal kasovní úspěch, po celém světě už vydělal přes 870 milionů liber.

Obchodní zástupci Queen se k celé věci nevyjádřili, naopak potvrdili, že kapela připravuje pro americkou televizi ABC projekt The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story, který bude vyprávět o současnosti legendární kapely. Stanice by jej měla odvysílat v dubnu.

Na vlastním filmu Freddie Mercury: In His Own Words pracuje i režisér Dolezal, snímek bude obsahovat jeho rozhovory s frontmanem Queen. Dolezal patřil k jeho blízkým přátelům, pro kapelu natočil řadu videí včetně toho vůbec posledního k písni These Are The Days Of Our Lives.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Skleněný pokoj je plný chladu. Nemá daleko od reklamy na vilu…

16.03.2019 09:30 RECENZE - Snímek Skleněný pokoj sleduje dějiny Československa prostřednictvím vily Tugendhat a…

James Bond se dal na ekologii: V novém filmu bude jezdit elektromobilem…

15.03.2019 07:52 I když postava agenta britské tajné služby Jamese Bonda nikdy nebyla vzorem šetrnosti k přírodě, v…

Zemřel herec Stanislav Zindulka, bylo mu 86 let

14.03.2019 15:53 Aktualizováno Ve věku 86 let dnes zemřel dlouholetý člen hereckého souboru Činoherního klubu Stanislav Zindulka.…

Herečka Huffmanová i jiní dostali své děti na univerzity podvodem

13.03.2019 04:21 Herečka Felicity Huffmanová, známá ze seriálu Zoufalé manželky, je mezi asi čtyřicítkou osob, které…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama