Fanoušci se dočkali: Tarantino vypustil první trailer k Once Upon A Time In Hollywood + VIDEO

To, na co se těšili filmoví fanoušci z celého světa, je konečně tu. Společnost Sony Pictures Entertainment zveřejnila oficiální trailer k nové tarantinovce Once Upon a Time in Hollywood, česky Tenkrát v Hollywoodu.

Přidejte svůj názor

Once Upon a Time in Hollywood
doporučujeme

O tom, že chce natočit film podle vlastního scénáře, který se bude soustředit kolem vražd Mansonovy rodiny, oznámil Quentin Tarantino v polovině roku 2017. V jednom z rozhovorů přiznal, že na scénáři pracoval celých pět let.

Film, který se natáčel od 18. června do 1. listopadu 2018 v Kalifornii, je plný hvězd. V hlavních rolích se objeví Leonardo diCaprio a Brad Pitt. Tarantino si oba herce pochvaluje, jde podle něj o nejzajímavější dynamické hvězdné duo od dob Roberta Redforda a Paula Newmana. S oběma herci už režisér spolupracoval v minulosti a oba snímky (Hanební pancharti a Nespoutaný Django) měly obrovský úspěch.

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - Official Teaser Trailer (HD) | zdroj: YouTube

Leonardo DiCaprio před natáčením prohlásil, že jde o nejlepší scénář, jaký kdy Tarantino napsal. A sám Tarantino prozradil, že Once Upon A Time In Hollywood je ze všech jeho snímků nejpodobnější kultovnímu filmu Pulp Fiction. Takže není divu, že fanoušci jsou nedočkaví.

Hlavní postavy filmu jsou sice smyšlené, snímek se ale odehrává na reálném pozadí. Postavu vraha Charlese Mansona si již podruhé zahraje Damon Herriman (poprvé to bylo v seriálu Mindhunter). O roli Sharon Tateové se nejprve ucházela Jennifer Lawrence. Sestra Sharon Debra, ale upřednostnila Margot Robbie, která je dle ní bližší fyzické kráse její sestry.

O tom, jak se Tarantino dokázal poprat s prvním filmem založeným na skutečných základech, se přesvědčíme již brzy. Premiéra v USA byla stanovena na 9. srpna 2019, přesně na 50. výročí smrti Sharon Tateové. Zatím se můžete navnadit oficiálním trailerem, který byl vypuštěn před pár hodinami.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Soutěž Pevnost Boyard se zcela promění. Unikly první informace o nové verzi

20.04.2019 18:09 Francouzský kanál France 2 chystá pokračování oblíbené televizní soutěže Klíče od pevnosti Boyard …

Ondříček začne točit film o Zátopkovi, herec Neužil na roli trénuje už…

20.04.2019 14:07 Režisér David Ondříček za několik dnů začne natáčet celovečerní film o Emilu Zátopkovi. Dotočit ho…

V Cannes bude soutěžit film studenta FAMU, už uspěl na Českých lvech

19.04.2019 17:35 Francouzský festival v Cannes bude mít letos v soutěži českou účast. V sekci Cinéfondation uvede…

RECENZE: Stálo to čekání za to? Opar tajemství se nad poslední řadou…

15.04.2019 18:28 RECENZE – Hry o trůny jdou po osmi sezónách do finále a první díl nejočekávanějšího seriálu tohoto…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama