Poslední úkazka Avengers: Endgame odhaluje další střípky příběhu. Vytváří více otázek než odpovědí

Už za tři týdny do kin zamíří Avengers: Endgame. Mezitím Marvel Studios spolu s Walt Disney Studios poskytují další ochutnávku jednoho z nejočekávanějších blockbusterů tohoto roku. Minutový trailer ukazuje kromě Thanose spoustu nových záběrů a zajímavých rozuzlení.

Přidejte svůj názor

film Avengers: Endgame
doporučujeme

V předchozích Avengers: Infinity War oblíbení superhrdinové prohráli se superpadouchem Thanosem (Josh Brolin), který vyhladil polovinu vesmíru. Teď je zpět se slovy „Práce je hotova. Vyhrál jsem. Co s tím udělám? Půjdu si to užít.“ Zatímco Thanos se směje, Avengeři se vydávají za ním, aby pomstili ty, jež nechal zmizet. Teď když mají po svém boku Captain Marvel zdá se to jako snadný úkol.
 
V poslední kapitole Fáze 3 se přeživší hrdinové zotavují z Thanosovy decimace. Z publikovaných ukázek můžeme pouze doufat, že to, co nám režisérské duo bratrů Russových předkládá, je pouze prvních dvacet minut filmu. Stále přinášejí nové nápady, koncepty, a hlavně vytvářejí více otázek než odpovědí.

Chystaný Spider-Man: Daleko od domova v červenci tohoto roku odstartuje Fázi 4, v níž není jisté, zdali se objeví Robert Downey Jr. nebo Chris Evans. Herci totiž nemají podepsanou smlouvu a Evans již několik let hovoří o tom, že by se chtěj soustředit na post režiséra.
 
S tím souvisí skutečnost, že ředitel Marvel Studios, Kevin Feige, zatím neohlásil žádné budoucí projekty či premiéry. Avengers: Endgame je bezesporu jeden z nejdražších filmů v historii a pravděpodobně zaručeným hitem tohoto roku.
 
Hlavní role bude patřit především těm, co jsou v marvelovkách od samého začátku: Iron Man (Robert Downey Jr.), Captain America (Chris Evans) a Thor (Chris Hemsworth). Ostatně tato trojice má v závěru ukázky ústřední slovo. Dále půjde o starou známou gardu jako Scarlett Johansson, Mark Rufalo, Don Cheadle včetně Brie Larson jako Captain Marvel.

Avengers: Endgame (2019) SPECIAL LOOK teaser CZ HD (1:21) | zdroj: Falcon

V Čechách budou noví Avengeři k vidění už v předpremiéře ve středu 24. dubna v multiplexech Cinestar a Cinema City.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Konec jedné epochy. Avengers: Endgame uzavírají 11 let MCU

25.04.2019 06:06 RECENZE – Marvel Cinematic Universe udělal z komiksů, „zábavy dětí a upocených nerdů“, mainstream.…

loading...

Zemřela hvězda z Dallasu Cliff Barnes. Nepříteli J. R. Ewinga herci Kenu…

25.04.2019 04:27 Ve věku 83 let zemřel americký herec Ken Kercheval, známý jako Cliff Barnes z legendárního seriálu…

Zemřel oblíbený herec a dabér Jaroslav Kepka. Bylo mu 83 let

24.04.2019 08:50 Česko přišlo o další výraznou hereckou tvář. Zemřel herec Jaroslav Kepka, bylo mu 83 let. Kepka se…

Krutý osud Nataši Gollové: Talentovaná herečka dostala cejch kolaborantky,…

22.04.2019 17:29 Aktualizováno Do historie filmu se zapsala jako představitelka ztřeštěných dívek, sen o vážné roli se jí ale…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama