Mlžení kolem Hry o trůny, tvůrce lhal i Obamovi

Nejpopulárnější seriál světa posledních let Hra o trůny (Game of Thrones) se blíží k premiéře poslední série. Média jsou plná nejrůznějších zajímavostí ohledně natáčení seriálu. Svého času jeden z rešisérů dokonce lhal bývalému prezidentovi USA Barracku Obamovi.

Přidejte svůj názor 2 komentáře

Barack Obama, 44. prezident Spojených států amerických
doporučujeme

Na konci páte řady seriálu zemřela ústřední postava seriálu John Snow (Sníh, v českém překladu). V knihách spisovatele G. R. R. Martina, podle nichž je seriál natočen, již děj po smrti seriálového hrdiny není dopsán. Nikdo tudíž nevěděl, jestli příběh nenabídné ještě nějaký zvrat, který by postavu oživil.

Napnutý byl i jeden z nejslavnějších fanoušků seriálu, prezident Barrack Obama. Podle serveru news.com.au bývalý prezident USA narazil na jednoho z režiséru seriálu Davida Nuttera na párty. Tvůrce Obama poznal a začal se vyptávat na smrt Jona Snowa a také podle slov režiséra vyjádřil rozhořčení nad tím, že jeho nejoblíbenější seriálové postavy tvůrci nechávají umřít.

"Řekl jsem mu, že Jon Snow je mrtvější než mrtvý," uvedl režisér a dodal: "Myslel jsem si, že budu poslán do věznice v Guantanamu nebo něco takového, ale naštěstí jsem stále tady."

David Bienhoff, jeden z hlavních tvůrců stojících za seriálem, incident potvrdil. "On normálně lhal prezidentovi spojených států!" řekl na adresu svého kolegy.

Období po konci páté série se nelíbilo i Kitu Harringtonovi, který postavu ztvárnil. Nesměl o ději nikomu nic prozradit a musel mlžit, což mu nebylo příjemné. V obdobné situaci jsou všichni, co se na seriálu podíleli i dnes, kdy nesmí prozradit, jak selý příběh skončí.

Loading...
Vstupte do diskuze (2)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Konec jedné epochy. Avengers: Endgame uzavírají 11 let MCU

25.04.2019 06:06 RECENZE – Marvel Cinematic Universe udělal z komiksů, dle neznalých pouhé „zábavy dětí a upocených…

Zemřela hvězda z Dallasu Cliff Barnes. Nepříteli J. R. Ewinga herci Kenu…

25.04.2019 04:27 Ve věku 83 let zemřel americký herec Ken Kercheval, známý jako Cliff Barnes z legendárního seriálu…

Zemřel oblíbený herec a dabér Jaroslav Kepka. Bylo mu 83 let

24.04.2019 08:50 Česko přišlo o další výraznou hereckou tvář. Zemřel herec Jaroslav Kepka, bylo mu 83 let. Kepka se…

Krutý osud Nataši Gollové: Talentovaná herečka dostala cejch kolaborantky,…

22.04.2019 17:29 Aktualizováno Do historie filmu se zapsala jako představitelka ztřeštěných dívek, sen o vážné roli se jí ale…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama