Herec Johny Depp chce od exmanželky přes miliardu za obvinění z násili

Hollywoodský herec Johnny Depp zahájil soudní řízení proti herečce a své bývalé manželce Amber Heardové kvůli podvádění při jejich rozvodovém sporu. Podle Deppa si namalovala odřeniny, kterými dokazovala, že ji Depp fyzicky napadl.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Johnny Depp, vlastním jménem John Christopher Depp, americký herec, známý zvláště pro své výkony ve filmech Střihoruký Edward, Ospalá díra, Piráti z Karibiku, Hledání Země Nezemě nebo Karlík a továrna na čokoládu. Má hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy.
doporučujeme

Oba herci se poznali při natáčení komedie Rumový deník v roce 2011, vzali se roku 2015 a o dva roky později se rozvedli. Heardová přistoupila na to, že vysouzených sedm milionů dolarů (tehdy 177,4 milionu Kč) daruje na charitu.

Depp se rozhodl vyvolat soudní spor za pomluvu a bude požadovat 50 milionů dolarů (1,2 miliardy korun). List The Guardian napsal, že se k tomuto kroku rozhodl kvůli článku, který Heardová zveřejnila loni v prosinci v listu The Washington Post a v němž se označila za oběť domácího násilí.

Depp ve svém písemném prohlášení uvedl, že obvinění z násilí odmítá od května 2016, kdy je Heardová poprvé vznesla. Tehdy podle něj přišla k soudnímu stání s namalovanými odřeninami. Svědci ani snímky z bezpečnostní kamery je ale den před tímto stáním nezaznamenali. "Budu to popírat po zbytek svého života," sdělil 55letý herec.

Trvá na tom, že nikdy nevztáhl ruku na Heardovou ani na jinou ženu a že v manželství byla naopak násilníkem ona a on obětí. "Míchala předepsané amfetaminy s preparáty získanými bez předpisu a s alkoholem. Nesčetněkrát mne napadla, často v přítomnosti dalších lidí. Někdy mi ublížila na těle," tvrdí Depp.

Právník Heardové v rozhovoru s časopisem People řekl, že existují důkazy, že Depp Heardovou opakovaně bil. "Zoufalými pokusy a snahou obnovit svou kariéru rozpoutáním nepodložených sporů s lidmi, kteří mu byli v minulosti blízcí - bývalými právníky, manažery a manželkou - nikoho neoklame," řekl právník Eric George.

Při rozvodu v roce 2017 herci podepsali nepublikovanou dohodu, která nedovoluje zveřejňovat detaily jejich soužití. Shodli se, že "jejich vztah byl náruživý a občas nestálý, ale vždy je spojovala láska".

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Dokonalá teenagerská komedie Šprtky to chtěj taky má šmrnc i srdce

25.06.2019 15:33 RECENZE – Olivii Wilde znají diváci především jako herečku. Teď se ale dala i na režii a její…

Zakleté pírko: Nová pohádka Zdeňka Trošky je hotová

25.06.2019 13:10 Režisér Zdeněk Troška dotočil novou pohádku Zakleté pírko, podle scénáře, který napsal společně s…

Dušan Klein přežil Terezín, jeho filmy baví i dojímají. "Básnická série"…

25.06.2019 09:05 Režiséra Dušana Kleina proslavili nejvíc filmoví "básníci", natočil ale i desítky detektivek …

To byl fofr. Vstupenky na Karlovarský festival v online předprodeji…

24.06.2019 12:15 Online rezervace vstupenek na 54. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech byly…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama