Noví Muži v černém porážejí X-Meny. Žebříček návštěvnosti kin se o víkendu změnil

Čtvrté pokračování série Muži v černém s podtitulem Globální hrozba, do které se však již nevrátili představitelé hlavních rolí Tommy Lee Jones a Will Smith, je v čele víkendové návštěvnosti českých kin. Na snímek, v němž hlavní role ztvárnili Chris Hemsworth a Tessa Thompsonová, při víkendové premiéře přilákal do 138 kin 26.500 diváků a vydělal téměř 4,4 milionu korun. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnila Unie filmových distributorů na svém webu.

Přidejte svůj názor

Svádění hrdin(k)y na temnou stranu Síly zlotřilým záporákem jsou trochu klišé.
doporučujeme

Snímek Muži v černém s podtitulem Globální hrozba měl na severoamerickém trhu nejslabší start z celé série. Za první víkend utržil 26 milionů dolarů, zatímco všechny tři předešlé epizody začínaly nad hranicí 50 milionů dolarů.

zdroj: YouTube

Na druhé místo ze čtvrtého poskočila americká komedie Aladin režiséra Guye Ritchieho, které k tomu stačilo zhruba 10.000 víkendových diváků. Na třetí místo z prvního v minulém týdnu klesl dvanáctý díl filmové série X-Men s podtitulem Dark Phoenix, který za dva týdny vydělal 6,3 milionu korun.

Americký rodinný film Psí poslání 2 je čtvrtý. Za dva týdny ho vidělo téměř 25.000 lidí. Na pátém místě skončilo pokračování animované komedie Tajný život mazlíčků 2.

Z českých filmů se v první dvacítce umístil na 17. místě snímek Teroristka režiséra Radka Bajgara s Ivou Janžurovou v hlavní roli. O příčku níže skončila komedie režiséra Martina Horského Ženy v běhu. Za 20 týdnů od premiéry se její tržby blíží k 190,5 milionu korun, což z ní dělá komerčně nejúspěšnější český film posledních let.

Ve čtvrtek do českých kin dorazí americká komedie Podfukářky a drama Trautmann, životní příběh fotbalisty Manchesteru City Berta Trautmanna, který se v poválečné Anglii prosadil navzdory svému německému původu.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Bude příští Bond žena, nebo černoch? Agenta 007 by dokonce měla ztvárnit…

15.07.2019 17:25 Od té doby, co současný představitel Jamese Bonda, Daniel Craig, oznámil svůj odchod, se spekuluje…

RECENZE: Uberem na lovu zločinců. Šílená jízda Spolujízda je komedie na…

14.07.2019 17:40 RECENZE – Léto je v plném proudu, a to mimo jiné znamená bláznivé, sluncem prozářené komedie, u…

Agnieszka Holland dotočila Šarlatána s Ivanem Trojanem

11.07.2019 09:00 Po 36 natáčecích dnech padla na začátku července poslední klapka nového filmu polské režisérky…

Petr Kolečko představil trailer své komedie Přes prsty

10.07.2019 21:45 Početná delegace filmu Přes prsty dorazila do Karlových Varů, aby zde představila trailer a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama