Karlovarský filmový festival spustí rezervaci části vstupenek

Dnes dopoledne začne internetová rezervace vstupenek na filmová představení 54. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Online rezervace nabízí každoročně deset procent vstupenek na všechna veřejná promítání.

50. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary (3.-11.7.2015)
doporučujeme

Online rezervace umožňuje získat jednu nebo dvě vstupenky až na čtyři promítání za den. Zarezervované vstupenky je pak možné si vyzvednout a zaplatit na hlavní pokladně festivalu v hotelu Thermal. Rezervace vstupenek začíná v 10:00 na portálu festivalu. Obvykle se vstupenky rozeberou během několik minut. Cena rezervované vstupenky je 80 korun.

Festival začíná v pátek. Den před tím si fanoušci filmů budou moci zakoupit vstupenky na první dva festivalové dny.

Pořadatelé už představili některé z hlavních hvězd, které se letos festivalu zúčastní. Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii dostane při zahájení festivalu americká herečka a držitelka Oscara a Zlatého glóbu Julianne Mooreová. Zahajovacím filmem festivalu bude snímek Po svatbě, který natočil její manžel, režisér a scenárista Bart Freundlich. Uvedení filmu doprovodí jeden z jeho protagonistů, americký herec a držitel divadelní ceny Tony Billy Crudup.

Křišťálový glóbus převezme v Karlových Varech i Patricia Clarksonová, letošní držitelka Zlatého glóbu za seriál Ostré předměty. Cenu prezidenta karlovarského festivalu dostane kameraman Vladimír Smutný.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na co jít do kina? Ava, Vzpomínky na Itálii, oddechovka Palm Springs a…

08.08.2020 17:00 Žádné hollywoodské trháky teď v kinech nejsou, ale přesto se v nich promítá několik zajímavých…

RECENZE: překvapení léta, pohodová romantika s časovou smyčkou v Palm…

04.08.2020 07:19 Aktualizováno Andy Samberg (Brooklyn 99) si střihnul zajímavou roli v odlehčené komedii s romantickou zápletkou s…

Lidé se loučili s hercem Janem Skopečkem (†94). Měl zvláštní druh humoru,…

03.08.2020 12:53 Aktualizováno Ve strašnickém krematoriu v Praze se dnes uskutečnilo poslední rozloučení s hercem a dramatikem…

Češi se do kina příliš nehrnou. Chybí hollywoodské trháky

01.08.2020 10:36 Návštěvnost tuzemských kin zdaleka nedosahuje loňských čísel. Důvodem je pandemie koronaviru, kvůli…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama