3Bobule vévodí návštěvnosti kin, komedii už zhlédlo přes 100 tisíc diváků

Nejnavštěvovanějším filmem uplynulého víkendu v českých kinech byla třetí týden za sebou vinařská komedie 3Bobule, která překročila hranici 100.000 diváků.

film "3 Bobule"
doporučujeme

Film, který vznikl v obcích Mikulov, Bulhary, Moravská Nová Ves, Sedlec, Zaječí, Strachotín, Dolní Věstonice, Pavlov nebo Klentnice, v kinech vidělo 108.450 diváků. Snímek do kin vstoupil 25. června a vydělal zatím 16,6 milionu korun. Vyplývá to z informací na webu Unie filmových distributorů (UFD).

Třetí pokračování Bobulí napsali Matěj Podzimek a Tomáš Vávra, režie se ujal Martin Kopp. Hudbu složil Jan P. Muchow. Na druhou příčku žebříčku se hned po vstupu do kin dostala necenzurovaná verze dokumentu V síti určená pouze pro dospělé publikum, kterou o víkendu vidělo téměř 11.000 lidí. Původní verze snímku V síti je na šestém místě. Šokující výpověď o zneužívání dětí na internetu vidělo od jeho premiéry na konci února přes 391.000 diváků a jeho tržby se blíží 60 milionům korun.

Na třetím místě je německá komedie Téměř dokonalá tajemství, kterou za měsíc vidělo téměř 44.000 diváků.

Čtvrtým nejvyhledávanějším snímkem uplynulého víkendu v českých kinech byl americký animovaný film Frčíme, na který dorazilo do kin 6200 lidí. První pětku uzavírá dokumentární snímek Meky o hudebníkovi Miroslavu Žbirkovi. Film, který vznikl na základě knihy Zblízka od autora scénáře hudebního publicisty Honzy Vedrala, přilákal bezmála 11.000 lidí.

zdroj: YouTube

V první desítce nejnavštěvovanějších filmů uplynulého víkendu se ještě na desátém místě umístila z tuzemských snímků komedie Bourák režiséra Ondřeje Trojana s Ivanem Trojanem. Snímek podle scénáře Petra Jarchovského za pět týdnů od premiéry zaznamenal 44.000 diváků.

Tento čtvrtek bude mít premiéru francouzský snímek Jak býti dobrou ženou s Juliette Binocheovou v hlaví roli a první celovečerní animované dobrodružství mluvícího psa Scooby-Dooa s názvem Scoob!

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: překvapení léta, pohodová romantika s časovou smyčkou v Palm…

04.08.2020 07:19 Aktualizováno Andy Samberg (Brooklyn 99) si střihnul zajímavou roli v odlehčené komedii s romantickou zápletkou s…

Lidé se loučili s hercem Janem Skopečkem (†94). Měl zvláštní druh humoru,…

03.08.2020 12:53 Aktualizováno Ve strašnickém krematoriu v Praze se dnes uskutečnilo poslední rozloučení s hercem a dramatikem…

Češi se do kina příliš nehrnou. Chybí hollywoodské trháky

01.08.2020 10:36 Návštěvnost tuzemských kin zdaleka nedosahuje loňských čísel. Důvodem je pandemie koronaviru, kvůli…

RECENZE: Intimní zpověď kosmonautky, připravující se na misi Proxima

30.07.2020 22:32 Skoro každý rok se objeví nějaký evropský snímek, který se zaobírá tématikou evropského kosmického…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama