Osud Fialové na TV Nova je zpečetěn: Televize hledá novou dvojici!

Praha - Včera jsme vás informovali o konci Karla Voříška (49) v Televizních novinách a o tom, že jeho bývalá parťačka Markéta Fialová (42) rozhodnutí televize přijala s úlevou, že je ráda, že se situace vyřešila. Nyní vyplouvají na povrch další informace - televize Nova totiž hledá zbrusu novou moderátorskou dvojici pro Televizní noviny! Co bude s Fialovou? Víme to!

Revoluce na Nově
doporučujeme

Fialová se zprvu Voříška zastávala, v rozhovoru pro magazín Mladé fronty DNES naznačila, že o minulosti jejího kolegy se vědělo už roky. Nyní ale obrátila a vyjádřila uspokojení nad tím, že mediální humbuk kolem této kauzy snad již skončil. Není divu, kvůli výrokům ve zmíněném rozhovoru to měla na Nově také "nahnuté".

Televize Nova se rozhodla situaci s Voříškem radikálně řešit i proto, že soudy budou kauzu řešit minimálně několik měsíců a vedení stanice si uvědomuje, že současná situace (tedy, že Fialová moderuje v pátek a v sobotu hlavní zpravodajskou relaci televize sama) je nadále neúnosná. "Zatím bude dál v pátek a v sobotu moderovat sama Televizní noviny," sdělila mluvčí Novy Marie Fianová.

Šušká se, že televize chce najít novou moderátorskou dvojici, to však nějaký čas potrvá. Zároveň se nesou kuloáry "zaručené" informace o tom, že Fialová na Nově zůstane, váží si jí jako velké profesionálky (zaujala svými předvolebními speciály Cesta na Hrad, ač jí někteří vyčítají, že v duelu před druhým kolem prezidentské volby stála na straně Karla Schwarzenberga). Měla by jí být svěřena nová politická debata.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

RECENZE: Armáda mrtvých je zpackaný pokus Zacka Snydera o zombie řežbu

30.05.2021 16:52 Rychle vytvořená jednotka vyvrhelů se vydává vyloupit trezor kasina. V cestě jí trosky města, v…

Kozub, Třeštíková či Holý? Co týden v kultuře dal i vzal

23.05.2021 21:13 Až z moravskoslezských hor zazněl hlas jako zvon písničkářky Kaczi a ze stejného regionu si…

V 86 letech zemřel herec Charles Grodin, který hrál ve filmu Beethoven

19.05.2021 09:20 Ve věku 86 let zemřel americký herec Charles Grodin, který hrál například ve filmech Beethoven nebo…

RECENZE: Disfunkční Rodina na baterky zachraňuje svět před vzbouřenými…

16.05.2021 18:15 Svižná animovaná komedie pro mladé i dospělé diváky. Autoři populárního seriálu Městečko záhad …

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama