Cinestar na Smíchově má nový promítací sál. Co se bude v červeném sále promítat a kde se vzal?

Praha - Nové červené sály ČSFD jsou v provozu. Jaký bude úspěch u návštěvníků kina? Co si o nově vzniklém projektu myslí samotní návštěvníci?

Kina, ilustrační fotografie
doporučujeme

Již od 3. Října mohou návštěvníci kina CineStar v Praze na Smíchově navštívit speciální sál. Česko-Slovenská filmová databáze (ČSFD) zde otevřela speciální sál, kde budou promítány vždy dva nejlépe hodnocené filmy z databáze ČSFD, které se právě hrají v kině. Nebudou se zde promítat žádné reklamy, ale pouze ukázky filmů, které dohromady nebudou delší než pět minut.

Návštěvníci budou moc vyhrát zapůjčení auta a mnoho zajímavých filmových cen. Jak sál, tak i hlavní cena, zapůjčení automobilu, bude v barvě červené, jako jsou internetové stránky ČSFD. Červeně se na stránkách označují i filmy, které jsou hodnoceny lépe než sedmdesáti procenty. Zúčastnit se mohou všichni návštěvníci červeného sálu vhozením podepsané vstupenky do speciálně připraveného boxu, ze kterého se bude po ukončení soutěže losovat.

Jakub Dopieralla, návštěvník červeného sálu, je z nového nápadu nadšen. Zúčastnil se promítání filmu Gravitace a rozhodně do budoucna plánuje nový sál využívat.

Témata: CineStar | Kina
Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na co jít do kina? Ava, Vzpomínky na Itálii, oddechovka Palm Springs a…

08.08.2020 17:00 Žádné hollywoodské trháky teď v kinech nejsou, ale přesto se v nich promítá několik zajímavých…

RECENZE: překvapení léta, pohodová romantika s časovou smyčkou v Palm…

04.08.2020 07:19 Aktualizováno Andy Samberg (Brooklyn 99) si střihnul zajímavou roli v odlehčené komedii s romantickou zápletkou s…

Lidé se loučili s hercem Janem Skopečkem (†94). Měl zvláštní druh humoru,…

03.08.2020 12:53 Aktualizováno Ve strašnickém krematoriu v Praze se dnes uskutečnilo poslední rozloučení s hercem a dramatikem…

Češi se do kina příliš nehrnou. Chybí hollywoodské trháky

01.08.2020 10:36 Návštěvnost tuzemských kin zdaleka nedosahuje loňských čísel. Důvodem je pandemie koronaviru, kvůli…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama