Nepolíbená Susan Boylová šokovala v britské superstar svým zpěvěm

Londýn - Susan Boylová (47) se přes noc stala hvězdou. Na její podání písně I Dream A Dream z muzikálu Bídníci se na internetu podívalo už více než 11 milionů lidí. Susan, která celý život strávila ve skotském městečku Blackburn, naprosto ohromila porotu britské soutěže Britain´s Got Talent (Británie má talent).

Přidejte svůj názor

Susan Boylová

Dokonce i Simon Cowell, hudební producent známý tím, že už mnoho soutěžících dohnal k slzám, jen tiše seděl a usmíval se. Později o Susan Boylové prohlásil, že je to "tygřice". Další porotkyně, herečka Amanda Holdenová, v průběhu Susanina vystoupení uctivě vstala, tleskala a v jejích očích se zaleskla slaná vláha. Publikum v sále aplaudovalo po celou dobu, kdy Boylová zpívala.

Byla jsem nervózní, ale lidé mi pomohli!

Mezi tisíce fanoušků, kteří po internetu Susan podpořili, se přidali i Demi Moorová a její manžel Ashton Kutcher. Hollywoodská hvězda skotské zpěvačce napsala: "Dojala jste mne k slzám!"

Sázkaři teď předpovídají, že se vítězkou populární soutěže stane Susan, nenápadná žena středního věku, která se přiznala, že "nikdy s nikým nechodila a nikdy ji nikdo nepolíbil".

"Chtěla jsem se soutěže zúčastnit, protože chci zpívat. Na začátku jsem byla hodně nervózní. Jakmile jsem ale začala zpívat, uklidnila jsem se. Pomohlo mi, že jsem cítila, jak mne obecenstvo bere. Tak jsem se uvolnila a začala jsem si to užívat," řekla Susan reportérům BBC.

Bydlí jen s kočkou... Susan Boylová je momentálně nezaměstnaná. Často chodí do kostela, účastní se různých dobročinných akcí a až donedávna žila se svou nyní již zesnulou matkou. Teď už bydlí jen se svou desetiletou kočkou Pebbles.

"Zpívat jsem začala ve dvanácti letech. Vystupovala jsem na různých školních koncertech a pak také v kostelním sboru. Když jsem povyrostla, začala jsem zpívat po klubech," dodává slečna Susan.

Po jejím prvním vystoupení před kamerami mnoho lidí věří, že právě ona vyhraje soutěž a zvítězí nad 75 000 dalšími amatérskými zpěváky a zpěvačkami.

"Susan naprosto nadchla obecenstvo, porotu i celý svět svým skvělým vystoupením. Teď přicházejí povzbudivé vzkazy z celého světa a napsala i Demi Moorová. A s těmi miliony lidí, kteří se na ni dívali na YouTube, se dá říct, že Susan dostala náš Blackburn na mapu," říká její soused Tom Kerr.

Lidé Boylovou přirovnávají k Paulu Pottsovi, který vyhrál soutěž Britain´s Got Talent v roce 2007. Tomuto mírně zavalitému bývalému prodavači telefonů do aut se podařilo zvítězit zpěvem operních árií. Dodnes prodal přes 15 milionů alb po celém světě.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na Václaváku burácel Koncert pro budoucnost, dorazil i Macronův mediální…

17.11.2018 20:32 Aktualizováno Řečníci dnes na Koncertu pro budoucnost, který se uskutečnil v Praze na Václavském náměstí,…

VIDEO: John Lewis představil letošní vánoční reklamu, okamžitě se stala…

16.11.2018 08:25 Letošní tradiční vánoční reklama britského řetězce obchodních domů John Lewis je poctou britskému…

Kapela Coldplay zahraje v českých a slovenských kinech

13.11.2018 22:01 Praha - Britská popová ikona Coldplay poprvé v historii vypráví svůj výjimečný příběh. V dokumentu,…

Legendární saxofonista Parker představí v Plzni své nové album

12.11.2018 22:07 Světová legenda funku, americký saxofonista Maceo Parker skoro přesně před čtyřmi lety roztančil…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama