Dymytry zvou na pátý ročník festivalu The Legends Rock Fest, který se kvapem blíží

Hořice - Pátý ročník oblíbeného a svou rodinnou atmosférou proslulého severského festivalu The Legends Rock fest se kvapem blíží. Hořice už za necelý půlrok rozezpívají a roztančí skladby nejen od headlinerů - skupiny Harlej a Arakainu, ale festival také oslaví své půlkulaté výročí společně se skupinami Dymytry, Komunál, Alešem Brichtou a nebo všem známé hitovky od kapely všech generací, Walda Gang.

Dymytry

Festival je proslulý právě svou rodinnou atmosférou, a každoročně je to místo setkání více generací. Jezdí sem nejen fanoušci střední generace, kteří na rockové vyrostli, ale společně s nimi již tradičně na festival přijíždějí i jejich potomci, kteří společně s nimi vyhledávají nejen již osvědčené kapely hudební scény, ale i nově nastupující kapely.

Legendy rocku se od ostatních festů liší tím, že jako jediní nejen v Libereckém kraji pořádají soutěž o diácky nejúspěšnější kapelu. Fanoušci hlasují pomocí kuliček do tzv. "odměrných" válců, a vítězná kapela pak získává ocenění ve tvaru symbolu festivalu - všemi rockery známého rockerského gesta.

"Je nám velikou radostí, že se můžeme podílet na takhle příjemný a skvěle zorganizovaný akci, jakou The Legends Rock Fest v Hořících rozhodně je! Naši fanoušci vědí, že si jich vážíme a máme je rádi nade vše, proto jim také říkáme rodina. Tenhle parádní festival je vlastně taky oslava jedný velký rockový rodiny! Velký uznání pro nás je, že jsme už podruhé za sebou vyhráli v hlasování lidí o nejoblíbenější kapelu festu, to je prostě super pocit! Těšíme se na další ročník, tentokrát krásně půlkulatě pátý a doufáme, že si ho společně s naší dymytry rodinou pořádně užijem!" říká a zároveň zve na festival frontman skupiny Dymytry - Honza Macků.

Na festivalu každoročně panuje nejen krásná, přátelská a rodinná atmosféra, ale ze samotného areálu je překrásný výhled na celé Podkrkonoší a do jeho blízkého okolí. Pro účastniky se tak festival stává částečnou dovolenou a skvělým místem pro prázdninový odpočinek a relax ve skvělé společnosti.

Přes 1000 dnů ve vězení jako msta. Čína propustila dva Kanaďany, které…

25.09.2021 21:08 Dva kanadští občané, které Peking obvinil ze špionáže a zadržoval více než 1000 dní, byli…

Co se děje ve Facebooku? Uniklé dokumenty odhalily znepokojivé praktiky

25.09.2021 08:32 Společnost Facebook tento týden čelí řadě obvinění ohledně svého vnitřního fungování. Jejich…

Kanárské ostrovy: Sopka na La Palmě může chrlit lávu i čtvrt roku

22.09.2021 11:28 Na španělském ostrově La Palma může magma po nedělní erupci sopky podle odhadu expertů vytékat tři…

ROZHOVOR: Zneužíváním evropských dotací na Slovensku se zabývá Evropský…

25.09.2021 14:29 Na Slovensku docházelo k případům zneužívání zemědělských dotací, ve kterých jsou namočení vysocí…

Změna Tálibánu v praxi? Mrtvá těla věší a vystavuje na náměstích

25.09.2021 18:52 Tálibán pověsil na hlavním náměstí v západoafghánském městě Herát mrtvé tělo na jeřáb, oznámila…

ABBA se dala opět dohromady. Vydala dvě písně, chystá desku hologramovou…

02.09.2021 21:46 Aktualizováno Švédská popová skupina ABBA se bezmála 40 let po rozpadu dala opět dohromady a vydává nové album.…

Plovoucí scéna Prague Sounds už roste. Festival zahájí ve čtvrtek Jiří…

01.09.2021 03:01 Pozornost příznivců originálních hudebních zážitků se opět upíná ke Slovanskému ostrovu. Právě u…

Zemřel Charlie Watts, bubeník legendárních Rolling Stones

24.08.2021 19:46 Aktualizováno Ve věku 80 let dnes zemřel bubeník skupiny Rolling Stones Charlie Watts. Uvedly to agentury s…

Související:

Právě se děje

reklama