VIDEO: Olga Lounová zpívá v novém klipu o pádu na dno, ale také o tom, že hudba dodává sílu

Liberec - Zpěvačka Olga Lounová vydala v lednu po třech letech nové album, které nazvala „Chuť svobody". Přichází s druhým singlem a klipem z letošní novinky. Klip v němž se vypořádává se vztahovou krizí nazvala „When the music´s on".

Píseň „When the music’s“ on je natočena v Los Angeles

Olga Lounová říká: „První singl Jsem optimista z aktuálního alba jsem vybírala podle toho, jak na písničku reagují posluchači na koncertech.Tahle píseň je naopak pro všechny naprostou novinkou. Přesto si myslím, že se může dotknou každého, protože vztahové, citové problémy známe všichni. To zná a rozumí tomu každý a všude na světě."

Klip „When the music´s on" doprovázejí pro větší srozumitelnost i české titulky a po únorovém uveřejnění na youtube jej zhlédlo již přes 220 000 diváků.

Olga zpívá o vztahové krizi, prožívá v klipu rozchod, vyrovnání se s novou situací a dodává: „Hudba je lék. Pro mne vždycky byla a bude. Dokáže vystihnout emoci, posílit, rozveselit nebo si jde skrze ní projít katarzí. Není lehké padat na dno, ale na každou situaci existuje řešení, jen je potřeba trocha času. Nikdo by se neměl dostat na kolena, a když už se tak stane, tak je nutné najít sám sebe, ať už nás vykolejilo cokoliv. Pustit si písničku a odvést myšlenky pomáhá."

Nový klip „When the music´s on" je spojnicí mezi aktuální deskou „Chuť svobody" a další připravovanou novinkou, která bude stát na anglických textech a bude to taková „druhá část" Olgy Lounové.

Měla jsem tam štěstí na lidi, a chtěla jsem zkusit spolupracovat s lidmi, kteří mě neznají, nehrozí žádné předsudky a berou mě podle toho co umím," dodává Olga Lounová.

Píseň When the music's on je natočena v Los Angeles s producentkou a skladatelkou z RedOne production Aleenou Gibson. RedOne production spolupracovalo s mnoha světovými hvězdami včetně Lady Gaga, Jennifer Lopez, Bruno Marse a další. Klip opět vznikl ve spolupráci s firmou 68 pictures pod režijním vedením Martina Linharta. Natáčelo se za horkého léta v Los Angeles.

Olga: „S Martinem Linhartem a jeho týmem natáčím už několik let. Pro mě je u nás jedním z nejlepších tvůrců videoklipů. Je to opravdu velký český talent a baví mě jeho styl. Při natáčení v Los Angeles jsme zažili mnoho nečekaných zvratů. Například bouři a déšť v poušti Mohave, kde prší velmi zřídka. Vznikly tak jedinečné záběry. Při natáčení v LA River nás zase vykázala policejní helikoptéra," dodává.

Olga Lounová je písničkářka, která má na svém kontě několik tuzemských hitů (Láska v housce, K výškám, Stará žena, Brány svaté, Jsem optimista). Má za sebou také několik úspěšných turné a koncertů na tuzemských festivalech i samostatné koncerty s kapelou. Vystoupila s kapelou i jako předskokanka americké zpěvačky Pink. Mezi zajímavé spolupráce patří (Karel Gott, Revolta, Xindl X, Aleena Gibson, Eli James, Kurupt, Michal Hrůza). Po dvou úspěšných albech přichází s třetí novinkovou autorskou deskou s názvem "Chuť svobody", která je součástí většího projektu. Druhá část CD vyjde v anglickém jazyce na přelomu jara léta 2016.

Témata: Lounová, Olga

ABBA se dala opět dohromady. Vydala dvě písně, chystá desku hologramovou…

02.09.2021 21:46 Aktualizováno Švédská popová skupina ABBA se bezmála 40 let po rozpadu dala opět dohromady a vydává nové album.…

Plovoucí scéna Prague Sounds už roste. Festival zahájí ve čtvrtek Jiří…

01.09.2021 03:01 Pozornost příznivců originálních hudebních zážitků se opět upíná ke Slovanskému ostrovu. Právě u…

Zemřel Charlie Watts, bubeník legendárních Rolling Stones

24.08.2021 19:46 Aktualizováno Ve věku 80 let dnes zemřel bubeník skupiny Rolling Stones Charlie Watts. Uvedly to agentury s…

Související:

Právě se děje

reklama