Muzikál Bonnie&Clyde od října v Karlíně: Známe obsazení hlavních rolí

Praha - Hudební divadlo Karlín chystá na podzim letošního roku nový muzikál Bonnie&Clyde. Premiéry se konají 13. a 14. října 2016. V hlavních rolích se představí Václav Noid Bárta, Martin Písařík, Dasha, Markéta Procházková, Bohouš Josef či Kamil Střihavka.

Muzikál Bonnie&Clyde od října v Karlíně: Známe obsazení hlavních rolí

Tento americký muzikál je dalším Wildhornovým dílem, které Hudební divadlo Karlín uvádí – v letech 2008-2012 (a nyní znovu) zde mohli diváci vidět jeho Carmen, muzikál napsaný přímo za účelem premiéry v Praze.

Českými texty opatřil Bonnie a Clyde Tomáš Belko, hudební nastudování má na starosti dirigent Martin Kumžák, se kterým HDK spolupracuje již léta. Režie se ujme Antonín Procházka (Mamma Mia!).

Muzikál Bonnie a Clyde má za předlohu skutečný příběh dvojice populárních zločinců Bonnie Parker a Clyda Barrowa. Ti v letech 1929-1933 působili ve střední části Spojených států amerických. Přes své nemorální činy (přepadení, loupeže a několik vražd) si získali určité sympatie veřejnosti. Motivem jejich konání nebyly peníze, spíše touha po pomstě společnosti za utrpení, které Clyde v minulých letech zažil ve vězení – již předtím byl soudně trestán za krádeže.

13. a 14. října 2016 uvede karlínské divadlo premiéru tohoto úspěšného díla v hlavních rolích s Václavem Noidem Bártou, Dashou, Martinem Písaříkem, Kamilem Střihavkou či Bohoušem Josefem.

Pearl

Zemřel Alan Lancaster (†72), spoluzakladatel kapely Status Quo

26.09.2021 16:46 Ve věku 72 let zemřel v australském Sydney spoluzakladatel a baskytarista britské rockové kapely…

ABBA se dala opět dohromady. Vydala dvě písně, chystá desku hologramovou…

02.09.2021 21:46 Aktualizováno Švédská popová skupina ABBA se bezmála 40 let po rozpadu dala opět dohromady a vydává nové album.…

Plovoucí scéna Prague Sounds už roste. Festival zahájí ve čtvrtek Jiří…

01.09.2021 03:01 Pozornost příznivců originálních hudebních zážitků se opět upíná ke Slovanskému ostrovu. Právě u…

Zemřel Charlie Watts, bubeník legendárních Rolling Stones

24.08.2021 19:46 Aktualizováno Ve věku 80 let dnes zemřel bubeník skupiny Rolling Stones Charlie Watts. Uvedly to agentury s…

Právě se děje

reklama