Tata Bojs již po sedmé rozezní Divadlo v Celetné

Praha - Fanoušci Tata Bojs se i letos mohou těšit na osvědčenou kombinaci Divadla v Celetné a právě Tatáčů, kteří v květnu odehrají svůj sedmý benefiční koncert. Podruhé to bude pod patronátem Nadačního fondu Šestý smysl a poprvé jej bude živě přenášet internetová televize Stream.cz.

Skupina Tata Bojs

Jejich koncerty bývají vyjímečné svým kompletně akustickým pojetím, řadou nečekaných interakcí a typickým humorem Tata Bojs. Dalším bonusem je přítomnost speciálního hosta, letos jím bude Adrian T. Bell, který si s pěticí zahraje v netradiční úpravě mimo jiné píseň Sonda z loňského alba A/B, za které skupina obdržela nominaci na cenu Anděl v kategorii Kapela roku. Právě tato deska bude v Celetné zastoupena i několika dalšími skladbami, které tak fanoušci uslyší vůbec poprvé v akustické úpravě.

„Na koncertech v Divadle v Celetné je pro mne nejzajímavější, že se setkáme se skalními fanoušky, kteří si, doufám, společně s námi tenhle typ vystoupení užívají. Je to jako kdybychom hráli u někoho v obýváku, takřka rodinná atmosféra," popisuje koncerty zpěvák skupiny Milan Cais.

Koncert bude letos v přímém přenosu vysílat internetová televize Stream.cz a právě díky tomu budou moci jedinečnému vystoupení přihlížet i ti, na které se v předprodeji obvykle velmi rychle vyprodané vstupenky nedostanou. „Hudba podle nás patří nejen na koncerty, ale i na obrazovky. Proto je uvedení nových hudebních formátů jedním z našich záměrů a těší nás, že prvním počinem, který je předznamenává, je právě přenos koncertu Tata Bojs. Věříme, že stejně jako pro jeho návštěvníky, bude i pro diváky mimořádným zážitkem," dodává za internetovou televizi Stream.cz její šéfdramaturg Martin Krušina.

Zdroj: YouTube

Letos, kromě obvyklého výtěžku ze vstupného, který jako každý rok putuje ve prospěch Nadačního fondu Šestý, bude možnost podpořit nadaci i přímo během koncertu prostřednictvím DMS. „Mám radost a jsem sám překvapený z toho, jak se nadační fond za poměrně krátkou dobu rozjel. Lidé, kteří za Šestým smyslem stojí, dělají věci zodpovědně a dotahují je do konce. Mám dobrý pocit, že můžu být jejich součástí," říká Cais, který je čestným členem správní rady.

A jako třešničku na dortu chystají Tata Bojs na jaro nový videoklip na píseň Nadčasová a hlavní roli uvidíme Terezu Voříškovou. „Děj klipu se odehrává ve vlaku, točíme jej metodou jednoho záběru a vše je snímáno jakoby mýma očima, takže jsem vlastně kamerou," komentuje videoklip Milan Cais, který také odhaluje, že půjde o vůbec první černobílý klip v historii kapely.

PŘEHLED: Velký průvodce volbami do Poslanecké sněmovny

16.09.2021 09:29 Už za necelý měsíc si Česko zvolí nové obsazení Poslanecké sněmovny. Podívejte se na přehledný…

Zeman není v ohrožení života, potvrdil to Pražský hrad

16.09.2021 13:00 Vyšetření prezidenta Miloše Zemana v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) nezjistila žádné problémy,…

Výbuch rodinného domu v Koryčanech si vyžádal dva lidské životy

15.09.2021 18:58 Při dnešním odpoledním výbuchu rodinného domu v Koryčanech na Kroměřížsku zemřeli dva dobrovolní…

Na asi poslední interpelace nedorazili ministři ani poslanci

16.09.2021 13:45 Projednávání písemných interpelací, zřejmě poslední v tomto volebním období, poznamenaly dnes ve…

Nová Škoda Fabia dnes oficiálně vstupuje na český trh. Kterou výbavu lidé…

16.09.2021 09:16 Škoda Fabia úspěšně působí na trhu již 22 let, právě nyní startuje prodej její čtvrté generace.…

ABBA se dala opět dohromady. Vydala dvě písně, chystá desku hologramovou…

02.09.2021 21:46 Aktualizováno Švédská popová skupina ABBA se bezmála 40 let po rozpadu dala opět dohromady a vydává nové album.…

Plovoucí scéna Prague Sounds už roste. Festival zahájí ve čtvrtek Jiří…

01.09.2021 03:01 Pozornost příznivců originálních hudebních zážitků se opět upíná ke Slovanskému ostrovu. Právě u…

Zemřel Charlie Watts, bubeník legendárních Rolling Stones

24.08.2021 19:46 Aktualizováno Ve věku 80 let dnes zemřel bubeník skupiny Rolling Stones Charlie Watts. Uvedly to agentury s…

Související:

Právě se děje

reklama