Naštvaní fanoušci australského hardrocku: AC/DC v Praze nejspíš nevystoupí se svým zpěvákem

Praha - Fanoušci populárních australských hardrockových velikánů světové hudební scény i nadále spekulují o pražském koncertě. Jak bylo nedávno oznámeno, zpěváka Briana Johnsona trápí sluchové potíže. AC/DC tak v Praze nejspíš nevystoupí se svým zpěvákem.

AC/DC na jednom ze svých turné nejspíše vymění zpěváka
doporučujeme

Dle dostupných informací, které ale nejsou oficiálně potvrzeny by ho měl nejspíše nahradit Axl Rose z populární skupiny Guns N' Roses, který je v poslední době spojován právě s touto legendou. Nahradit by ho měl minimálně po dobu letošního turné.

Tato zpráva ale fanoušky rozdělila na dvě různé strany. Část fanoušků to moc neřeší, a velká většina se bouří. "Axl je ten poslední, který by měl Briana nahradit. Je to ostuda", píší fanoušci na Facebooku a Twitteru ve fanouškovských skupinách právě této legendy.

AC/DC jsou momentálně na jednom ze svých turné Rock or Bust, a to konkrétně od loňského dubna. Tato zpráva se týká dalších plánovaných návštěv napříč celou zemí, a i našeho pražského koncertu.

Témata: skupina AC/DC
Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Skladatel Ennio Morricone (†91) byl pohřben v tichosti, jak si přál

08.07.2020 09:22 V tichosti a jen za přítomnosti rodiny byl v úterý na předměstí Říma pohřben italský hudební…

Zemřel Ennio Morricone (†91), legenda filmové hudby

06.07.2020 16:19 Aktualizováno Ve věku 91 let zemřel italský hudební skladatel Ennio Morricone, informují dnes italská média.…

Morricone byl výjimečný a přísný, vzpomíná šéf českého orchestru

06.07.2020 14:37 Aktualizováno Jako na výjimečnou a nenahraditelnou osobnost, autora nezapomenutelné muziky a přísného dirigenta…

Nejdůležitější pro mě je metoda, přesnost a láska, říkával Morricone (†91)

06.07.2020 09:55 Z teskných tónů harmoniky v ikonickém westernu Tenkrát na Západě se stal asi nejslavnější hudební…

Související:

Právě se děje

Další zprávy