Kapela Škwor představuje nový videoklip

Praha - Populární rocková parta oznámila datum a místo konání tradičního podzimního narozeninového koncertu, ale také představila svůj nový videoklip.

Kapela Škwor

Před půl rokem vydala kapela Škwor slbum s názvem Hledání Identity a nyní jej připomínají třetím videoklipem. Na rozdíl od předchozích klipů jako Kolikrát... a To se holt stává vsadili na pomalejší skladbu. Konkrétně na baladu Máme tu problém, jejíž klip tematicky i zpracováním navazuje na Sílu starejch vín.

„Máme tu problém jsme pro zfilmování vybrali na základě hlasů fanoušků v anketě na našem webu, dle které aktuálně patří mezi nejoblíbenější písně," vysvětluje baskytarista Škwor Tomáš Kmec.

Stejně jako u posledního videoklipu Síla starejch vín spolupracovala kapela s režisérem Martinem Linhartem, který společně se svým týmem vymyslel celý koncept klipu a natáčení probíhalo začátkem letošního roku v Louňovicích nedaleko Prahy. Dle reakcí kapely se opětovná spolupráce s tímto režisérem velmi povedla a Škwor věří, že se klip se silným sociálním podtextem bude fanouškům líbit.

Zdroj: YouTube

Fanoušci mají hned dva důvody k radosti. Kromě nového videoklipu se totiž mohou začít těšit také na tradiční narozeninový koncert. Po Foru Karlín, velkém sále pražské Lucerny či Malé sportovní hale skupina zvolila další tradiční pražský koncertní prostor a to Kongresové centrum.

"Pro mladší generace to možná jen jakýsi 'barák' z předrevoluční doby. Ti starší ho pamatují pod názvem Palác kultury (familiérně Pakul) a je pro ně vzpomínkou na bezpočet vydařených akcí. Pro nás je to bílé místo na mapě, které bychom rádi vyplnili. Tento sál je jedinečný nejen svojí akustikou, ale i skvělým zázemím jak pro účinkující, tak pro diváky a v neposlední řadě i výbornou dopravní dostupností, což ocení především mimopražští. Zkrátka a jednoduše: my do toho jdeme a doufáme, že se tam 18.11.2016 uvidíme!," komentují Škwoři.

Kanárské ostrovy: Sopka na La Palmě může chrlit lávu i čtvrt roku

22.09.2021 11:28 Na španělském ostrově La Palma může magma po nedělní erupci sopky podle odhadu expertů vytékat tři…

Předpověď počasí do konce září ukazuje, jaké nás čekají průměrné teploty

22.09.2021 06:30 Do konce září nás čekají průměrně teplé dny, s maximy kolem 18 stupňů Celsia. Nebude však příliš…

Navýšení platů státních zaměstnanců o inflaci je maximum, tvrdí Zeman

22.09.2021 15:25 Navýšení platů státních zaměstnanců o inflaci je v rámci rozpočtu na příští rok podle prezidenta…

Kauza Čapí hnízdo: Šaroch pochybil, nereagoval na nové informace, tvrdí…

23.09.2021 11:42 Dozorující státní zástupce Jaroslav Šaroch pochybil, když bezodkladně nereagoval na nové informace…

Svět blíží k bodu zlomu, státy musí převzít odpovědnost za ničení planety,…

23.09.2021 08:12 Britský premiér Boris Johnson v projevu na zasedání Valného shromáždění OSN v New Yorku vyzval…

ABBA se dala opět dohromady. Vydala dvě písně, chystá desku hologramovou…

02.09.2021 21:46 Aktualizováno Švédská popová skupina ABBA se bezmála 40 let po rozpadu dala opět dohromady a vydává nové album.…

Plovoucí scéna Prague Sounds už roste. Festival zahájí ve čtvrtek Jiří…

01.09.2021 03:01 Pozornost příznivců originálních hudebních zážitků se opět upíná ke Slovanskému ostrovu. Právě u…

Zemřel Charlie Watts, bubeník legendárních Rolling Stones

24.08.2021 19:46 Aktualizováno Ve věku 80 let dnes zemřel bubeník skupiny Rolling Stones Charlie Watts. Uvedly to agentury s…

Související:

Právě se děje

reklama