Lucie Bílá slaví zítra své životní jubileum, přijďte jí osobně popřát

Praha - Zlatá slavice Lucie Bílá oslaví zítra své kulaté narozeniny. Všichni fanoušci a příznivci nebo ti, kteří se o víkendu nedostanou na její koncerty, jí mohou přinést do muzea Grévin dárky a přání, které si Lucie "osobně" převezme.

Lucie Bílá se svojí voskovou dvojnicí

Oblíbená česká zpěvačka Lucie Bílá oslaví 7. dubna své významné životní jubileum. I přes to, že by se to u žen říkat nemělo, zpěvačka se netají tím, že jí bude padesát. V rámci oslav jejího jubilea proběhne o víkendu v Bratislavě trojice jejích mega koncertů s názvem Fifty Fifty a na podzim i v pražské O2 Areně. Ti, co se nebudou moci do Bratislavy podívat, mají od čtvrtka do neděle šanci popřát Lucii Bílé osobně.

Lucie Bílá bude v oblíbeném pražském Muzeu Grévin připravena ve voskové podobě přijímat gratulace. S oslavenkyní se bude možné vyfotit moc a popřát jí, jak ona sama říká "i do další padesátky" všechno nejlepší.

Zdroj: YouTube

„Samozřejmě, že Lucie Bílá bude v rámci svých úžasných koncertů na Slovensku, ale protože ji máme velmi rádi a jsme poctěni tím, že zde v muzeu voskových figurín máme její sochu, dokonce v šatech, které osobně věnovala, rozhodli jsme se, že umožníme jejím fanouškům, aby jí mohli přinést přání, dárek. A s Lucií jsme domluveni, že jí vše předáme," říká marketingová manažerka Muzea Grévin Daniela Pedret.

Pro návštěvníky je navíc přichystaná odměna za případná příní pro Lucii.„Abychom zároveň ocenili gratulanty, rozhodli jsme se, že všem, kteří přijdou a přinesou přání či dárek pro Lucii Bílou, poskytneme slevu na vstupném do muzea. K jedné zakoupené vstupence bude druhá zdarma. Socha Lucie Bílé má běžně své místo v prvním patře v zrcadlové chodbě u grévinského divadla, ovšem nyní bude po celé čtyři dny stát v lobby muzea, hned u vstupu," prozradila Daniela Pedret.

Před dvěma lety Lucie Bílá v Grévinu slavnostně odhalila svou sochu a také zde zahajovala druhý ročník svého Černobílého tour. Nápadem byla Lucie velmi potěšena a slíbila, že si během dubna případná přání a dárky v Grévinu vyzvedne.

Hradecký slunovrat objevil novou hvězdu

16.07.2021 16:35 Ne vždy je možné spatřit zásnuby, souznění dvou, a na první pohled nesourodých žánrů. Na Hradeckém…

Studentský majáles v Brně potrvá čtyři dny, zahraje na něm například…

21.06.2021 09:16 Kapely jako Wohnout nebo Prago Union zahrají v Brně na Studentském majálesu, který před pandemií…

JazzFestBrno 2021: Další koncerty včetně Marcuse Millera, Davea Weckla a…

17.06.2021 16:02 JazzFestBrno přidává do svého programu další čtyři akce. Do Brna na podzim zavítá baskytarový…

Související:

Právě se děje