Populární britský zpěvák Mika se vrací do České republiky

Praha - Britský zpěvák Mika, který se proslavil hity jako Grace Kelly, Love Today nebo Relax, Take It Easy, se po loňském vystoupení na festivalu Colours of Ostrava vrátí do České republiky se samostatným koncertem. Předkapelou budou čeští Lake Malawi

Roztančený britský zpěvák MIKA

"Zpěvák si diváky na Colours získal od prvních tónů neuvěřitelnou energií, nasazením, skvělým zpěvem, hrou na klavír i tancem, kterému nevadil ani déšť. Byla to skutečná show v tom nejlepším slova smyslu," zavzpomínala ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Zdroj: YouTube

Mika má na svém kontě přes 10 miliónů prodaných desek, získal zlaté i platinové ocenění ve 32 zemích světa a také řadu prestižních hudebních cen jako Brit Awards nebo The World Music Awards. Jako předkapela se představí česká formace Lake Malawi. "Jsem na Miku moc zvědavý. Viděl jsem o něm jeden dokument a jeho písničky se mi libí! Doufám že se setkáme osobně," říká frontman Lake Malawi Albert Černý.

V červnu 2015 vyšlo zatím poslední Mikovo album nazvané No Place In Heaven. Na samostatném koncertě v pražském Forum Karlín se představí 25. května.

Zemřel baskytarista americké kapely ZZ Top Dusty Hill, bylo mu 72 let

29.07.2021 00:26 Ve věku 72 let zemřel americký hudebník Dusty Hill, který strávil více než 50 let jako baskytarista…

Hradecký slunovrat objevil novou hvězdu

16.07.2021 16:35 Ne vždy je možné spatřit zásnuby, souznění dvou, a na první pohled nesourodých žánrů. Na Hradeckém…

Studentský majáles v Brně potrvá čtyři dny, zahraje na něm například…

21.06.2021 09:16 Kapely jako Wohnout nebo Prago Union zahrají v Brně na Studentském majálesu, který před pandemií…

Související:

Právě se děje