Dara Rolins bude moderátorkou Českého slavíka Mattoni 2010

Praha - Zpěvačka Dara Rolins bude moderovat galavečer ankety Český slavík Mattoni 2010, který se uskuteční 27. listopadu ve Státní opeře Praha. Informoval o tom na středeční tiskové konferenci ředitel společnosti Musica Bohemica Jaroslav Těšínský.

Dara Rolins
doporučujeme

"Nabídka na moderování přišla nečekaně a nejdřív jsem ji odmítla. Později jsme se o tom znovu bavili, režisér Michal Čech mi řekl, že se nemusím bát, že to zvládnu. Po několika rozhovorech jsem tu myšlenku připustila i já a řekla jsem si, že bych byla srab, kdybych tu nabídku tak rychle smetla ze stolu," sdělila agentuře Mediafax Dara Rolins.

Na scénáři pracuje zpěvačka společně s moderátorem Liborem Boučkem. "Lidé asi očekávají, že galavečer budu moderovat spíš jako Dara Rolins než jako profesionální moderátor," upřesnila Rolins, která na předávání cen ankety Český slavík Mattoni 2010 zpívat nebude. "Tu nabídku jsem dostala, ale nemyslím si, že by to bylo vhodné," dodala.

Galavečer bude stejně jako loni režírovat Michal Čech. "Nebudu vám lhát a budu upřímný. Jako prvního jsme oslovili Ondřeje Brzobohatého, který slavíka moderoval loni. Ondřej nám řekl, že si chce dát letos pauzu, a tak jsme se obrátili na Daru," řekl Mediafaxu Čech.

Hlasovat je možné zasláním sms, prostřednictvím internetu na adrese slavikmattoni.seznam.cz nebo osobně v sídle pořádající agentury. Předávat se letos budou zlatí, stříbrní a bronzoví slavíci v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka a Hudební skupina, cena Absolutní slavík a uděleny budou také vedlejší ceny v kategoriích Skokan roku a Objev roku. V letošním roce bude cena Skokan roku udělena za všechny tři hlavní kategorie pouze jedna.

Pořádající agentura také vyhlašuje kategorii Slavíci bez hranic o nejpopulárnějšího slovenského interpreta v České republice a Rádio Impuls připravuje soutěž o nejoblíbenější českou píseň posluchačů Rádia Impuls.

Anketu Český slavík Mattoni najdou fanoušci i na facebooku. Stránka poslouží jako hlavní informační servis, detailní informace budou zveřejňovány na oficiálních stránkách ankety www.ceskyslavikmattoni.cz.

Všichni účinkující ankety budou ve Státní opeře Praha vystupovat 27. listopadu naživo. Galevečer bude v přímém přenosu od 20 hodin vysílat televize Nova.

Hlasování v anketě začíná 6. října a končí 21. listopadu.

Témata:
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Britská Morcheeba vystoupí v září v Praze

13.06.2021 20:27 Přestože byl pátý ročník festivalu Metronome Prague přesunut ze známých důvodů na 23. - 26. června…

Cenám Anděl vládla Lenka Dusilová, do síně slávy vstoupil Robert Křesťan

30.05.2021 08:13 Zpěvačka a skladatelka Lenka Dusilová na hudebních cenách České hudební akademie (ČHA) Anděl…

Vítězem Eurovision Song Contest se stala italská rocková kapela Måneskin

23.05.2021 01:09 Úderem 21. hodiny odstartovalo velké finále nejslavnější hudební soutěže světa. Eurovision Song…

Česko na Eurovizi končí. Do finále se neprobojovalo

21.05.2021 00:07 Aktualizováno Dnes večer skončilo druhé semifinálové kolo pěvecké soutěže Eurovision Song Contest. Mezi 17 zeměmi…

Právě se děje

Další zprávy

reklama