Matisyahu zhudebnil svoji životní pouť. Novou desku představí i v Praze

Praha – Program Lucerna Music Baru obohatí zpěvák a skladatel Matisyahu, který je na své hudební cestě již přes deset let. Nyní svoji životní dráhu rekapituluje na nové desce v osmipísňovém cyklu, který představí i svým fanouškům v Praze.

Přidejte svůj názor

Matisyahu s kapelou

Třináct let po vydání své první desky zpěvák a skladatel Matisyahu rekapituluje svoji kariéru. Životní pouť zhudebnil v osmipísňovém cyklu na nové desce, na které pracoval společně se svojí kapelou ve složení kytarista Aaron Dugan, basák a bubeník Dub Tria Stu Brooks a Joe Tomino a klávesový virtuos BigYuki.

Nové písně se zrodily z improvizací, kterým se kapela dlouhé hodiny věnovala ve studiu. Matisyahu je přitom pozoroval, aniž by zazpíval jediný verš. Z improvizací se poté zrodila výjimečná instrumentální nahrávka. Matisyahu se posléze pustil do psaní svých filosofujících texů.

Tak vzniklo Matisyahovo šesté album Undercurrent, které se považuje za hudebníkův zatím nejodvážnější a textově nejotevřenější počin. Deska neprošla žádnou postprodukcí, ve studiu se ani neobjevili žádní hudební hosté. Nová tvorba zcela spoléhá na souhru mezi zpěvákem a jeho kapelou.

Matisyahu vystoupí 18. září 2017 ve 20 hodin v Lucerna Music Baru v Praze. Předprodej vstupenek byl zahájen na Spotify ve dnech 31.května a 1.června, v předprodejích na webu a pokladně Lucerna Music Baru, na www.goout.cz a v sítích Tickepro a Ticketportal jsou vstupenky k dispozici od 2.června za 690 Kč + poplatky a na místě v den koncertu budou za 790 Kč.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Britského rappera 21 Savage propustili z americké vazby na kauci

12.02.2019 21:44 Rapper známý jako 21 Savage může být propuštěn z imigrační vazby na kauci. Zadržen byl začátkem…

Rock for People sežehnou plameny In Flames

11.02.2019 15:51 Pionýři metalcoru a melodického death metalu In Flames jsou nejnovější posilou line upu Rock for…

Ceny Grammy 2019: Píseň roku je šokující This Is America od Childish…

11.02.2019 10:45 Aktualizováno Nejvíce cen Grammy - po čtyřech - dostali v posledním ročníku těchto prestižních ocenění rapper…

Jednu z cen Grammy dostal posmrtně zpěvák Chris Cornell

11.02.2019 06:17 Cenu Grammy za nejlepší rockový výkon získal dnes posmrtně zpěvák Chris Cornell, vokalista skupin…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama