Belgičtí Intergalactic Lovers přijedou do Prahy s novou deskou

Praha – Belgická čtveřice Intergalactic Lovers se proslavila svými dvěma alba, na nichž předvedla živelnou energii koncertů a intimní texty. Aktuálně vydávají třetí desku, kterou v listopadu představí v Praze.

Přidejte svůj názor

skupina Intergalactic Lovers
doporučujeme

Intergalactic Lovers jsou belgická čtyřčlenná skupina, která dosáhla velkých úspěchů doma i v zahraničí po vydání svých dvou desek. Na těch čtveřice mísí živelnou energii svých koncertů s intimními texty, které se zabývají osobními tématy.

Skupina právě vydává třetí desku, kde svou tvorbu posouvá zase o krok vpřed. První skladba Between The Lines se dostane do éteru během června, kdy se tak fanoušci seznámí s dalším směřováním Belgičanů.

Intergalactic Lovers se vyznačují precizností a naprostou kontrolou nad svou tvorbou. Mísí post-punk s nádechem melancholie, zřejmá je inspirace skupinami Interpol, Editors nebo The Cure. Tepající basovou kytaru lze přirovnat k New Order.

V centru stojí hlas Lary Chedraoui, která se inspiruje stylem PJ Harvey nebo Karen O, ale s vlastní originalitou a nezávislostí. Souhra všech těchto prvků se objeví na novém albu Exhale, které doprovází i nový videoklip, v němž skupina vzdala hold belgickému malíři René Magrittovi.

Intergalactic Lovers vystoupí 12. listopadu v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky jsou k dispozici za 280 Kč a poplatky od dnešního dne, tedy 5. června, na www.futurum.musicbar.cz a v předprodejích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 350 Kč.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Metallica uchvátila Prahu. Koncert otevřela Morriconem, zahrála Jožina z…

19.08.2019 08:45 Aktualizováno Americká kapela Metallica dnes v pražských Letňanech na koncertu svého turné WorldWired Tour…

Po těžké nemoci zemřel Peter Dudák, zpěvák slovenské skupiny Hex

15.08.2019 13:27 Po těžké nemoci zemřel ve středu zpěvák a autor hudby slovenské poprockové skupiny Hex Peter Dudák.…

Metallica míří do Prahy, čeká se 70 tisíc fanoušků. Zazní Jožin z bažin?

14.08.2019 13:40 Na koncert americké kapely Metallica, který se uskuteční v neděli 18. srpna v Praze na letišti v…

Aleš Brichta oslaví šedesátiny exkluzivním koncertem. Bude poslední v jeho…

07.08.2019 14:52 Zpěvák a textař Aleš Brichta oslaví své 60. narozeniny, které připadají na 9. srpna, koncertem 6.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama