Belgičtí Intergalactic Lovers přijedou do Prahy s novou deskou

Praha – Belgická čtveřice Intergalactic Lovers se proslavila svými dvěma alba, na nichž předvedla živelnou energii koncertů a intimní texty. Aktuálně vydávají třetí desku, kterou v listopadu představí v Praze.

skupina Intergalactic Lovers

Intergalactic Lovers jsou belgická čtyřčlenná skupina, která dosáhla velkých úspěchů doma i v zahraničí po vydání svých dvou desek. Na těch čtveřice mísí živelnou energii svých koncertů s intimními texty, které se zabývají osobními tématy.

Skupina právě vydává třetí desku, kde svou tvorbu posouvá zase o krok vpřed. První skladba Between The Lines se dostane do éteru během června, kdy se tak fanoušci seznámí s dalším směřováním Belgičanů.

Intergalactic Lovers se vyznačují precizností a naprostou kontrolou nad svou tvorbou. Mísí post-punk s nádechem melancholie, zřejmá je inspirace skupinami Interpol, Editors nebo The Cure. Tepající basovou kytaru lze přirovnat k New Order.

V centru stojí hlas Lary Chedraoui, která se inspiruje stylem PJ Harvey nebo Karen O, ale s vlastní originalitou a nezávislostí. Souhra všech těchto prvků se objeví na novém albu Exhale, které doprovází i nový videoklip, v němž skupina vzdala hold belgickému malíři René Magrittovi.

Intergalactic Lovers vystoupí 12. listopadu v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky jsou k dispozici za 280 Kč a poplatky od dnešního dne, tedy 5. června, na www.futurum.musicbar.cz a v předprodejích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 350 Kč.

Nechtěli jsme ho vzdát především kvůli našim divákům, stojí si za svým tým…

03.08.2021 18:15 Letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST proběhne od 4. do 8. srpna 2021 v jihočeských…

Zemřel baskytarista americké kapely ZZ Top Dusty Hill, bylo mu 72 let

29.07.2021 00:26 Ve věku 72 let zemřel americký hudebník Dusty Hill, který strávil více než 50 let jako baskytarista…

Hradecký slunovrat objevil novou hvězdu

16.07.2021 16:35 Ne vždy je možné spatřit zásnuby, souznění dvou, a na první pohled nesourodých žánrů. Na Hradeckém…

Související:

Právě se děje