Největší český multižánrový festival vypukne už za pár dní

Milovice – Již příští pátek se otevřou brány jednoho z největších multižánrových festivalů v České republice. Festival Votvírák, zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů, proběhne opět na letišti Boží dar ve středočeských Milovicích.

Pavol Habera

Již příští pátek vypukne festival Votvírák, na němž se opět vystřídají nejznámější a nejpopulárnější čeští a slovenští interpreti. Kompletní program už je na světě – odehraje se opět na třech hlavních pódiích.

Headlinerem Central Stage, zaměřené na populární hudbu, je letos Pavol Habera se svou skupinou Team. Na festivalu zahrají vůbec poprvé. Vystřídají je Miro Žbirka, Ewa Farna, Mandrage, No Name, Rybičky 48, Xindl X nebo Jaroslav Uhlíř. Mladší generaci zastoupí zpěvačka Sabina Křováková nebo písničkář Voxel.

img-responsive

Pavol Habera a Team | foto: JAM - PR

Na Rockové stage vystoupí ostřílené kapely Visací Zámek, Iné Kafe, Katapult, Škwor, Dymytry, Krucipüsk, Vypsaná fixa, Imodium, Alkehol nebo Harlej. Poslední jmenované skupině na festivalu pokřtí jeden z návštěvníků novou desku Hodný holky zlý kluky chtěj.

Fanoušci hip-hopu si také přijdou na své. Na Óčko Hip Hop stage se totiž představí špička svého žánru v čele s Marpem & Troublegangem, dále Vladimir 518 s novým albem Ultra! Ultra!, Prago Union, Smack, Vec, Sodoma Gomora nebo H16, k nimž se na pódiu přidá několik hostů včetně Majka Spirita. Návštěvníci se mohu těšit i na Andělem oceněné Pio Squad.

Kromě hlavních pódií festival nabízí i non-stop taneční prostor, který povede více než třicet tuzemských DJs včetně Roberta Chochola, Tommy Rogerse nebo Enrica. Součástí festivalu budou opět i music bary a partnerské zóny.

„Několik ročníků festivalu Votvírák bylo vyprodáno, zajistěte si letos svoje klubové karty včas! Navíc VIP a Kombi klubové karty jsou již vyprodány,“ radí pořadatelé v tiskové zprávě.

Klubové karty zakoupíte prostřednictvím festivalového webu www.votvirak.cz a také v předprodejní síti společnosti Ticketstream.

Festival Votvírák proběhne od 16. do 18. června 2017 na letišti Boží dar v Milovicích.

Nechtěli jsme ho vzdát především kvůli našim divákům, stojí si za svým tým…

03.08.2021 18:15 Letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST proběhne od 4. do 8. srpna 2021 v jihočeských…

Zemřel baskytarista americké kapely ZZ Top Dusty Hill, bylo mu 72 let

29.07.2021 00:26 Ve věku 72 let zemřel americký hudebník Dusty Hill, který strávil více než 50 let jako baskytarista…

Hradecký slunovrat objevil novou hvězdu

16.07.2021 16:35 Ne vždy je možné spatřit zásnuby, souznění dvou, a na první pohled nesourodých žánrů. Na Hradeckém…

Související:

Právě se děje