Kamila Nývltová pokřtila nový videoklip v muzeu voskových figurín

Praha – Zpěvačka Kamila Nývltová pokřtila minulý týden nový videoklip k písni Příběh. Teplota v Praze přesáhla třicet stupňů, návštěvníci se tedy mohli lehce ztotožnit s atmosférou klipu, který se natáčel ve žhavém Egyptě. Široké veřejnosti se nový klip představil v neděli na TV Óčko.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Kamila Nývltová pokřtila nový videoklip (foto: Petr Marek)

Zpěvačka Kamila Nývltová pokřtila minulý čtvrtek nový videoklip k písni Příběh v prostorách muzea voskových figurín Gérvin. Teplota v Praze se vyšplhala vysoko nad třicet stupňů, účastníci akce tedy jistě neměli problém vcítit se do atmosféry slunečného klipu, který se natáčet ve žhavém Egyptě ve městě Marsá Alam.

Široká veřejnost mohla nový videoklip premiérově vidět tuto neděli na TV Óčko. Píseň Příběh pro zpěvačku složil známý rocker Josef Vojtek a text napsala Patricie, která je mimo jiné autorku textu k hitu Boky jako skříň. Režie videoklipu se ujal Chaply, o make-up a styling se postaral Sam Dolce a o vlasový styling Daniel Boček.

Videoklip Nývltové pokřtili Josef Vojtek a Jan Toužimský, akci moderoval Jan Křehla z Hudebního divadla Karlín. Nechyběla ani řada známých osobností, ke gratulacím se přidal i zpěvaččin tým, stylista Karel Pavlíček, fotograf Petr Kozlín nebo moderátor Petr Vojnar.

„Děkuju všem, kdo se na písni a klipu podíleli, všichni byli naprosto skvělí. A že bylo natáčení chvílemi opravdu náročné! Kdyby mi někdy byla zima, stačí si vzpomenout na Marsá Alam,“ vzpomíná Nývltová v tiskové zprávě.

img-responsive

Kamila Nývltová pokřtila nový videoklip (foto: Kristýna Junková) | foto: Persum

„Kdybych mohla všem těmhle lidem, kteří se na křtu sešli, dát aspoň trochu té pohody, jakou jsme si vytvořili jako tým při práci na klipu, tak to bych si moc přála. Protože málokdy se sejde tak skvělá parta lidí, kteří si fakt sednou po všech stránkách a vydají tolik krásné, vřelé energie. Samozřejmě mám radost, že také dnes všichni přišli. A vůbec jsem šťastná, že se na křtu v Grévinu sešlo tolik báječných lidí. Se skvělými lidmi kolem sebe se všechno dělá mnohem snáz a s větší radostí,“ dodává zpěvačka.

Kamilu Nývltovou v budoucnu čeká například křest kalendáře pro rok 2018, který bude plný žhavých fotek z Egypta. Fotografování se ujal Petr Kozlík a o styling se starali opět Sam Dolce a Daniel Boček.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Souboj rapperů? Nominace na Grammy ovládl Lamar, těsně za ním Drake

07.12.2018 17:14 Nejvíce nominací na hudební ceny Grammy získal dnes americký rapper Kendrick Lamar. Prestižní sošku…

Zemřel britský zpěvák Pete Shelley, podílel se na punkové revoluci

07.12.2018 10:26 Ve věku 63 let zemřel ve čtvrtek britský zpěvák, textař a spoluzakladatel punkové skupiny Buzzcocks…

Nejlépe placenými kapelami jsou U2 a Coldplay

04.12.2018 21:55 Nejlépe placenými hudebníky na světě jsou v tomto roce irští U2. Čtyřčlenná rocková kapela založená…

100 let od narození Mandely: Konal se monstrózní koncert, zazpívala Beyoncé

02.12.2018 21:40 Aktualizováno Jihoafrická republika si dnes obřím koncertem s řadou světových hudebních hvězd připomněla 100 let…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama