Kamila Nývltová pokřtila nový videoklip v muzeu voskových figurín

Praha – Zpěvačka Kamila Nývltová pokřtila minulý týden nový videoklip k písni Příběh. Teplota v Praze přesáhla třicet stupňů, návštěvníci se tedy mohli lehce ztotožnit s atmosférou klipu, který se natáčel ve žhavém Egyptě. Široké veřejnosti se nový klip představil v neděli na TV Óčko.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Kamila Nývltová pokřtila nový videoklip (foto: Petr Marek)
doporučujeme

Zpěvačka Kamila Nývltová pokřtila minulý čtvrtek nový videoklip k písni Příběh v prostorách muzea voskových figurín Gérvin. Teplota v Praze se vyšplhala vysoko nad třicet stupňů, účastníci akce tedy jistě neměli problém vcítit se do atmosféry slunečného klipu, který se natáčet ve žhavém Egyptě ve městě Marsá Alam.

Široká veřejnost mohla nový videoklip premiérově vidět tuto neděli na TV Óčko. Píseň Příběh pro zpěvačku složil známý rocker Josef Vojtek a text napsala Patricie, která je mimo jiné autorku textu k hitu Boky jako skříň. Režie videoklipu se ujal Chaply, o make-up a styling se postaral Sam Dolce a o vlasový styling Daniel Boček.

Videoklip Nývltové pokřtili Josef Vojtek a Jan Toužimský, akci moderoval Jan Křehla z Hudebního divadla Karlín. Nechyběla ani řada známých osobností, ke gratulacím se přidal i zpěvaččin tým, stylista Karel Pavlíček, fotograf Petr Kozlín nebo moderátor Petr Vojnar.

„Děkuju všem, kdo se na písni a klipu podíleli, všichni byli naprosto skvělí. A že bylo natáčení chvílemi opravdu náročné! Kdyby mi někdy byla zima, stačí si vzpomenout na Marsá Alam,“ vzpomíná Nývltová v tiskové zprávě.

img-responsive

Kamila Nývltová pokřtila nový videoklip (foto: Kristýna Junková) | foto: Persum

„Kdybych mohla všem těmhle lidem, kteří se na křtu sešli, dát aspoň trochu té pohody, jakou jsme si vytvořili jako tým při práci na klipu, tak to bych si moc přála. Protože málokdy se sejde tak skvělá parta lidí, kteří si fakt sednou po všech stránkách a vydají tolik krásné, vřelé energie. Samozřejmě mám radost, že také dnes všichni přišli. A vůbec jsem šťastná, že se na křtu v Grévinu sešlo tolik báječných lidí. Se skvělými lidmi kolem sebe se všechno dělá mnohem snáz a s větší radostí,“ dodává zpěvačka.

Kamilu Nývltovou v budoucnu čeká například křest kalendáře pro rok 2018, který bude plný žhavých fotek z Egypta. Fotografování se ujal Petr Kozlík a o styling se starali opět Sam Dolce a Daniel Boček.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel Jiří Traxler, folkový zpěvák a vědec

18.04.2019 20:10 Ve věku 72 let dnes zemřel folkový hudebník a vědec Jiří Traxler. ČTK to oznámil jeho přítel Jan…

Zpěvák Hejma promluvil o uprchlících a brexitu. Pak vytáhnul Československo

17.04.2019 11:07 Aktualizováno Zpěvák Ondřej Hejma komentoval zásadní politický problém Velké Británie. Přirovnal ho k rozpadu…

Madonna zveřejní první singl z nového alba, stylizuje se do Madame X

17.04.2019 08:35 Americká zpěvačka Madonna vydá ve čtvrtek singl z nového alba Madame X. Píseň se jmenuje Medellín a…

Muzikál Tarzan míří do Hybernie. Napsal jej legendární Phil Collins

15.04.2019 17:03 Muzikál Tarzan, jehož autorem je populární hudebník Phil Collins, zamíří ještě letos z Broadwaye do…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama