The Horrors po předskakování Depeche Mode dorazí do Prahy s novou deskou

Praha – The Horrors nedávno předskakovali na turné Depeche Mode a nyní se chystají na vydání nové desky. Deset skladeb pátého studiového alba V představí i v Praze.

Přidejte svůj názor

Koncert, ilustrační foto
doporučujeme

Britská kapela The Horros nedávno předskakovala na turné Depeche Mode a nyní se chystá na vydání nové desky. Páté studiové album V vyjde 22. září a deset nových skladeb poté skupina představí v pražském Futuru.

Nová deska, které předchází první singl Machine, bude překvapivě asertivní. Desítka nových skladeb je velmi rozmanitých a představuje kapelu na vrcholu v osvobozujícím pocitu tvůrčí svobody. „Je to risk,” říká Faris Badwan v tiskové zprávě. „Ale život bez riskování je nuda. Je to antiteze tvořivosti, pokud tušíte, co budete pokaždé dělat.” „Přestože jsme kdysi začínali s punkově garážovým zvukem, vždycky jsme toužili experimentovat a zkoumat hudební možnosti,” dodává basák Rhys Webb.

 
Autorem obalu nového alba je talentovaný VFX umělec a režisér Erik Ferguson, který proslul svou abstraktní tvořivou vizí. Album se nahrávalo v Londýně s producentem Paulem Epworthem, který mimo jiné spolupracoval s umělci, jako je Rihanna, Florence and the Machine, Coldplay, U2 nebo Paul McCartney.

The Horrors vystoupí 29. listopadu v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky za 690 korun + poplatky budou v předprodeji na webu futurum.music.bar.cz, na www.goout.cz a v předprodejích Ticketpro a Ticketportal od pátku 30. června od 10 hodin. Na místě v den koncertu budou za 790 korun.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Festival Votvírák sužovalo vedro, pak ho na tři hodiny přerušil déšť

15.06.2019 21:40 Aktualizováno Nepřízeň počasí provázela odpolední program druhého dne festivalu Votvírák, který na letišti Boží…

Hitmaker Michal David oslaví 60. narozeniny pompézně. Co se chystá?

15.06.2019 14:43 Zpěvák, skladatel a hudební producent Michal David své 60. narozeniny, ale také zároveň 40 let…

Jazzové nádvoří 2019: Afričtí hudebníci, osobnosti českého jazzu i…

15.06.2019 02:10 Čtvrtý ročník Jazzového nádvoří zavítá do Prahy a Brna. V obou městech nabídne unikátní sérii…

Bombastický návrat hudebních hvězd: Madonna a Bruce Springsteen vydávají…

14.06.2019 07:44 Popová královna Madonna a rockový a folkový zpěvák Bruce Springsteen dnes vydávají svá nová alba.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama