The Horrors po předskakování Depeche Mode dorazí do Prahy s novou deskou

Praha – The Horrors nedávno předskakovali na turné Depeche Mode a nyní se chystají na vydání nové desky. Deset skladeb pátého studiového alba V představí i v Praze.

Koncert, ilustrační foto

Britská kapela The Horros nedávno předskakovala na turné Depeche Mode a nyní se chystá na vydání nové desky. Páté studiové album V vyjde 22. září a deset nových skladeb poté skupina představí v pražském Futuru.

Nová deska, které předchází první singl Machine, bude překvapivě asertivní. Desítka nových skladeb je velmi rozmanitých a představuje kapelu na vrcholu v osvobozujícím pocitu tvůrčí svobody. „Je to risk,” říká Faris Badwan v tiskové zprávě. „Ale život bez riskování je nuda. Je to antiteze tvořivosti, pokud tušíte, co budete pokaždé dělat.” „Přestože jsme kdysi začínali s punkově garážovým zvukem, vždycky jsme toužili experimentovat a zkoumat hudební možnosti,” dodává basák Rhys Webb.

 
Autorem obalu nového alba je talentovaný VFX umělec a režisér Erik Ferguson, který proslul svou abstraktní tvořivou vizí. Album se nahrávalo v Londýně s producentem Paulem Epworthem, který mimo jiné spolupracoval s umělci, jako je Rihanna, Florence and the Machine, Coldplay, U2 nebo Paul McCartney.

The Horrors vystoupí 29. listopadu v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky za 690 korun + poplatky budou v předprodeji na webu futurum.music.bar.cz, na www.goout.cz a v předprodejích Ticketpro a Ticketportal od pátku 30. června od 10 hodin. Na místě v den koncertu budou za 790 korun.

Nechtěli jsme ho vzdát především kvůli našim divákům, stojí si za svým tým…

03.08.2021 18:15 Letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST proběhne od 4. do 8. srpna 2021 v jihočeských…

Zemřel baskytarista americké kapely ZZ Top Dusty Hill, bylo mu 72 let

29.07.2021 00:26 Ve věku 72 let zemřel americký hudebník Dusty Hill, který strávil více než 50 let jako baskytarista…

Hradecký slunovrat objevil novou hvězdu

16.07.2021 16:35 Ne vždy je možné spatřit zásnuby, souznění dvou, a na první pohled nesourodých žánrů. Na Hradeckém…

Související:

Právě se děje