Předskokan Against Me! vystoupí v Praze sólo

Praha – „Jsem prostej člověk. Nejsem ani nejlepší muzikant, ani nejlepší autor na týhle planetě,“ říká o sobě Tim Vantol který letos v pražském Lucerna music baru předskakoval americkým Against Me! a získal si nadšené ovace publika. Nyní se v Praze představí sólově.

Přidejte svůj názor

Zpěvák Tim Vantol
doporučujeme

„Jsem prostej člověk“, říká Tim Vantol v tiskové zprávě. „Protože nejsem ani nejlepší muzikant, ani nejlepší autor na týhle planetě. Existujou miliony lidí, který uměj hrát líp na kytaru a který ovládaj svůj hlas líp než já. Ale je to v podstatě jako s abstraktníma malbama. Vždycky se najde někdo, kdo říká: Tohle bych taky dokázal. “

Rodák z Amsterdamu před nedávnem vydal novou desku Burning Desires, k níž ho prý inspirovalo stěhování nebo téměř fatální krize na alpských vrcholcích. Valton totiž podnikl osvobozující túru v německých Alpách a zjistil, že samota je navíc překvapivě inspirující.

„Neznám klid – ale jsem šťastnej.“ To je hlavní myšlenka alba Burning Desires. Čístý otevřený obzor, špína na podrážkách, která na nich ulpí z vaší cesty – o tom je Vantolova deska, navíc plná drsného písničkářství a flanelového rock’n’rollu. Album i první singl Till The End produkoval Adam Grahn z Royal Republic v Malmö a v titulní skladbě Valtonovi sekunduje Ingo Knollmann z německých punk’n’rollových Donots.

Tim Valton letos předskakoval v pražském Lucerna music baru americkým Against Me! a jeho vystoupení nadchlo publikum, které jej odměnilo nadšenými ovacemi. Nyní se v Praze představí sólově, a to 18. říjnaCafé V lese. Vstupenky jsou k dispozici za 200 Kč + poplatky na www.goout.cz, na místě v den koncertu budou za 250 Kč.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zrušené čínské turné: Filharmonici chtějí odškodnění od Prahy i…

18.07.2019 16:49 Orchestr PKF - Prague Philharmonia žádá Prahu a ministerstvo kultury, aby mu nahradily výpadek…

Ve středu vypukne festival Colours of Ostrava, dopravní podnik posílí spoje

15.07.2019 10:03 Dopravní podnik Ostrava (DPO) posílí spoje pro nadcházející mezinárodní hudební festival Colours of…

Festival Mighty Sounds přilákal 11 tisíc fanoušků, Dog Eat Dog předvedli…

14.07.2019 17:28 Festival Mighty Sounds přilákal od 12. července do dneška na táborské letiště Čápův dvůr podle…

Na Masters of Rock dorazilo přes 20 tisíc lidí, závěr festivalu patří…

14.07.2019 17:19 Přes 20.000 vyznavačů metalové a rockové muziky navštívilo letošní ročník festivalu Masters of Rock…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama