Kodanští First Hate přednesou v Praze ódu na své rodné město

Praha - Prvním letošním singlem kapely First Hate byl song Copenhagen. Drogová óda na město, ze kterého pocházejí, je písní z jejich debutového alba s názvem A Prayer For The Unemployed, které představí i v Praze.

skupina First Hate
doporučujeme

Kodanští First Hate vydali první letošní singl z nové desky A Prayer For The Unemployed, která vyšla 12. května. Singl Copenhagen je drogovou ódou na jejich rodné město.

Píseň je dokonalou rovnováhou blaženosti. Stejně jako nedávné nahrávky Lust For Youth sledují First Hate své okolí láskyplným a ošlehaným pohledem. Pozorují jediné místo, které kdy nazývali svým domovem.""Když jsme tuto psali píseň, měli jsme v hlavách filmové scény ," řekl Anton Falck Gansted. "Záblesky nočního života a městské nudy. Jako osamělá filmová scéna. V ranních hodinách se vždycky nejvíc cítím jako doma. Zůstávám v přeplněném baru s plochými bytostmi, s vyčerpanými cizinci, kteří se snaží, aby každá noc trvala navždy. "

First Hate se svoji kolekcí songů přijedou 5. října do pražského klubu Café V lese. Vstupenky jsou k dispozici za 220 Kč + poplatky v předprodeji www.GoOut.cz, na místě v den koncertu budou za 280 Kč.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Cenám Anděl vládla Lenka Dusilová, do síně slávy vstoupil Robert Křesťan

30.05.2021 08:13 Zpěvačka a skladatelka Lenka Dusilová na hudebních cenách České hudební akademie (ČHA) Anděl…

Vítězem Eurovision Song Contest se stala italská rocková kapela Måneskin

23.05.2021 01:09 Úderem 21. hodiny odstartovalo velké finále nejslavnější hudební soutěže světa. Eurovision Song…

Česko na Eurovizi končí. Do finále se neprobojovalo

21.05.2021 00:07 Aktualizováno Dnes večer skončilo druhé semifinálové kolo pěvecké soutěže Eurovision Song Contest. Mezi 17 zeměmi…

Soutěž Eurovize začíná už dnes večer, český zástupce je v druhém semifinále

18.05.2021 11:18 Po loňské přestávce způsobené šířením covidu-19 se dnes naplno rozjede další ročník písňové soutěže…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama