The Horrors představili nový singl. Euforickou píseň zahrají i v Praze

Praha – The Horrors představili nový singl Something To Remember Me By z nového alba V, které má vyjít v září. Jednou ze zastávek turné, které bude po vydání desky následovat, bude i Praha.

Koncert, ilustrační foto

Kapela The Horrors představila nový singl Something To Remember Me By z nového alba V, které vyjde 22. září. Euforickou píseň zahrají i na svém turné, na které se skupina vydá hned po vydání desky. Jednou ze zastávek bude i Praha.

„V je přesně ta deska, která konečně udělá z The Horrors velkou kapelu,“ napsal o nové desce magazín The Guardian. „Delikátně špinavá revitalizovaná připomínka, jak tahle skupina dokáže být dobrá,“’ je další ohlas, tentokrát z DIY.

Nový singl Something To Remember Me By je epická, tísnívá a progresivně popová skladba. Spojuje prvky dance, euforického trance a klasického zvuku Horrors. Skvělý a ihned zapamatovatelný singl je podle mnohých důkazem momentálního tvůrčího vrcholu skupiny.

Nové album V kapela nahrála v Londýně s producentem Paulem Epworthem který spolupracoval například i s Lorde, Adele, Florence and the Machine, Coldplay nebo U2.

Nový singl navazuje na vizuálně poutavé počítačové video ke svému nadšeně přijatému prvnímu singlu Machine, které kapela představila minulý měsíc. Autorem klipu je průkopník CGI Jon Emmony.

The Horrors se s novou deskou vydávají na turné hned v říjnu a 29. listopadu vystoupí v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky za 690 korun + poplatky jsou v předprodeji na webu futurum.musicbar.cz, na goout.cz a v předprodejích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu budou lístky za 790 korun.

Nechtěli jsme ho vzdát především kvůli našim divákům, stojí si za svým tým…

03.08.2021 18:15 Letní filmový a hudební festival SLAVONICE FEST proběhne od 4. do 8. srpna 2021 v jihočeských…

Zemřel baskytarista americké kapely ZZ Top Dusty Hill, bylo mu 72 let

29.07.2021 00:26 Ve věku 72 let zemřel americký hudebník Dusty Hill, který strávil více než 50 let jako baskytarista…

Hradecký slunovrat objevil novou hvězdu

16.07.2021 16:35 Ne vždy je možné spatřit zásnuby, souznění dvou, a na první pohled nesourodých žánrů. Na Hradeckém…

Související:

Právě se děje