Co předáváme našim dětem? Protomartyr zveřejnili další singl z nového alba

Praha – Kapela Protomartyr představila již druhý singl z nového alba Relatives In Descent. Píseň o dědictví a o tom, co předáváme těm, kteří přijdou po nás, nese název My Children.

Přidejte svůj názor

skupina Protomartyr (foto: Daniel Topete)
doporučujeme

Kapela Protomartyr zveřejnila další singl z nového alba Relatives In Descent, které má vyjít 29. září na labelu Domino. Písní My Children se skupina vyjadřuje k dědictví a k tomu, co předáváme dál těm, kteří přijdou po nás. Píseň je druhým singlem, následuje úvodní skladbu A Private Understanding.

Čtvrtou velkou desku skupiny protíná téma úzkosti z nejisté povahy reality. Deska bude jejich debutem u gramofirmy Domino. Nejedná se o koncepční album, ale představuje dvanáct variací na stejné téma, a to nepoznatelnost pravdy a existenciální strach, který tuto nejistotu doprovází.

Po měsících zkoušení kapela v březnu přesídlila na dva týdny do Los Angeles, kde skladby nahrála s koproducentem alba Sonnym DiPerrim, který spolupracoval s Animal Collective nebo Dirty Projectors.

Jak již bylo řečeno, první skladbou nového alba je A Private Understanding. Ta se dočkala nadšených reakcí jak od fanoušků, tak od odborníků. „'A Private Understanding' je další skladbou Protomartyr, která si zaslouží opakovaný poslech — nechte se unášet její poetikou a ohromit její melodií, " napsal (magazín) Pitchfork. „Za opojného zvuku bicích představuje charismatický zpěvák Joe Casey svou vizi Ameriky v roce 2017 – 'tento věk vřeštivých trubek, ráj pro hlupáky' – aby se vzápětí ponořil do kalnějších vod," vyšlo v (magazínu) SPIN.

Protomartyr se v listopadu vydají na turné. Jednou ze zastávek bude i Praha, kde vystoupí 2. listopadu 2017 ve Futuru s METZ v rámci Nouvelle Prague 2017.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Freddie Mercury jen za doprovodu klavíru. Poslechněte si dlouho ztracenou…

20.06.2019 14:05 V Británii měla dnes na rozhlasové stanici BBC Radio 2 premiéru dlouho ztracená akustická verze…

Zemřel Philippe Cerboneschi (†50). Pionýr elektronické hudby vypadl z okna

20.06.2019 10:07 V Paříži zemřel ve věku 50 let Philippe Cerboneschi z dua Cassius, jednoho z pionýrů francouzské…

ZZ Top a Kiss. Praha zažila obří show zakončenou pyrotechnikou

20.06.2019 03:55 Vystoupením kapely Kiss dnes na fotbalovém stadionu v pražském Edenu vyvrcholil druhý ročník…

Karel Gott zahájil oslavy osmdesátin. Pokřtil unikátní desku, chystá se na…

19.06.2019 09:03 Karel Gott považuje za štěstí, že svoji kariéru začínal na začátku šedesátých let, kdy se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama