Co předáváme našim dětem? Protomartyr zveřejnili další singl z nového alba

Praha – Kapela Protomartyr představila již druhý singl z nového alba Relatives In Descent. Píseň o dědictví a o tom, co předáváme těm, kteří přijdou po nás, nese název My Children.

Přidejte svůj názor

skupina Protomartyr (foto: Daniel Topete)
doporučujeme

Kapela Protomartyr zveřejnila další singl z nového alba Relatives In Descent, které má vyjít 29. září na labelu Domino. Písní My Children se skupina vyjadřuje k dědictví a k tomu, co předáváme dál těm, kteří přijdou po nás. Píseň je druhým singlem, následuje úvodní skladbu A Private Understanding.

Čtvrtou velkou desku skupiny protíná téma úzkosti z nejisté povahy reality. Deska bude jejich debutem u gramofirmy Domino. Nejedná se o koncepční album, ale představuje dvanáct variací na stejné téma, a to nepoznatelnost pravdy a existenciální strach, který tuto nejistotu doprovází.

Po měsících zkoušení kapela v březnu přesídlila na dva týdny do Los Angeles, kde skladby nahrála s koproducentem alba Sonnym DiPerrim, který spolupracoval s Animal Collective nebo Dirty Projectors.

Jak již bylo řečeno, první skladbou nového alba je A Private Understanding. Ta se dočkala nadšených reakcí jak od fanoušků, tak od odborníků. „'A Private Understanding' je další skladbou Protomartyr, která si zaslouží opakovaný poslech — nechte se unášet její poetikou a ohromit její melodií, " napsal (magazín) Pitchfork. „Za opojného zvuku bicích představuje charismatický zpěvák Joe Casey svou vizi Ameriky v roce 2017 – 'tento věk vřeštivých trubek, ráj pro hlupáky' – aby se vzápětí ponořil do kalnějších vod," vyšlo v (magazínu) SPIN.

Protomartyr se v listopadu vydají na turné. Jednou ze zastávek bude i Praha, kde vystoupí 2. listopadu 2017 ve Futuru s METZ v rámci Nouvelle Prague 2017.

Loading...
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Koncerty v Praze: O2 arena přivítá Jamiroquai, Letňany Muse

24.05.2019 12:34 V sobotu v O2 areně vystoupí kapela Jamiroquai, v neděli rocková skupina Muse zahraje pod širým…

Arogance a tupost politiků. Česku chybí někdo jako Havel, tvrdí Kozler

24.05.2019 08:50 ROZHOVOR - Setkání s Robertem Kozlerem, zakladatelem, ředitelem a šéfdramaturgem festivalu Mezi…

Eurovizi ovládlo Nizozemsko. Česko u diváků propadlo, celkově skončilo…

19.05.2019 01:32 Aktualizováno V sobotu večer se konalo finále nejslavnější soutěže na světě Eurovision Song Contest.…

Druhé semifinále Eurovize. Je rozhodnuto, kdo se utká s českým zástupcem…

16.05.2019 23:19 Aktualizováno Po úterním, pro Česko úspěšném semifinále, začalo dnes úderem deváté hodiny večerní druhé…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama