Hudební jaro začíná v Kofola Music Clubu v Krnově

Jak jsme již uvedli, Kofola Music Club v Krnově patří již 25 let mezi nejvyhledávanější koncertní místa v České republice s bonusem neopakovatelné atmosféry.. Ročně ho navštíví přibližně sto kapel, včetně divadelních a jiných uměleckých seskupení. I letos se tento jeden z nejlépe vybavených klubů na Moravě bude těšit na skvělé koncerty v čele se zajímavými interprety.

Přidejte svůj názor

Koncert, ilustrační foto
doporučujeme

Ještě v únoru to bude již dlouho dobu vyprodaný koncert kapely Horkýže Slíže, která v rámci svého jarního turné navštíví celkem 12 českých měst. V dubnu jej zakončí v klubu Orfeum v Kadani.

V prvních březnových dnech do Krnova zavítá stále populárnější rocková pětice Traktor. Musel být dokonce přidán ještě jeden koncert. U této kapely lze určitě hovořit o velkém vzestupu. Na předchozím turné vyprodala velké sály a má svou obrovskou fanouškovskou základnu, jejíž část určitě do Music Clubu Kofola zavítá.

Hned následující týden, v pátek 9. března, bude sice poněkud změněn žánr, ale za to skvělou kapelou Tata Bojs. V listopadu a prosinci uplynulého roku formace odehrála celkem sedm koncertů, na nichž kompletně přehrála své přelomové album Futuretro. Toto album vyneslo kapelu v roce 2000 na titulky všech hudebních médií, získalo dvě nominace v Cenách Akademie populární hudby a řadu dalších ocenění. A právě na výše zmiňovaných koncertech se k tomuto zásadnímu počinu kapela vrátila a navíc s obrovskou gradací a pečlivostí sobě vlastní. A na březnovém koncertu v Kofole jistě některé písně tohoto alba chybět nebudou. Čtenáři serveru Eurozprávy se mohou následně těšit na rozhovor, který nám členové kapely exluzivně přislíbili.

Příznivci Barbory Polákové si jistě už zaznamenali do svých diářů datum 17. března 2018, kdy tato bezesporu talentovaná, vtipná a zajímavá herečka a zpěvačka zavítá do Krnova v rámci svého TOUR 2018. Objedou celkem 12 koncertů napříč Českou republikou a jednou zavítají také na Slovensko. Návštěvníci klubu se mohou těšit na písničky z nové desky ZEMĚ, která vyjde právě na začátku března, ale dočkají se i některých skladeb z prvního alba.

 Není to ještě ani dva měsíce, co oznámili Michal Malátný a František Táborský změnu sestavy kapely Chinaski. A právě v úplně nové sestavě se objeví poprvé právě v Krnově a to hned na třech koncertech, ve dnech 22. až 24. března 2018.Sám frontman kapely  Michal Malátný k tomu uvádí:“Na koncerty se moc těšíme. Noví spoluhráči jsou hudebníci, se kterými jsme si v průběhu posledních let padli do oka a do ucha. A protože to bereme jako začátek naší další etapy, začneme turné na jaře v klubech, stejně jako to bylo v době našich začátků.” 

I duben v Kofola Music Clubu se zdá hudebně i žánrově velmi zajímavý. Svůj dvojkoncert si zde 6. dubna odehrají kapely Mirai a Poetika. Stále úspěšnější kapela Mirai získala celkem čtyři nominace Cen Anděl! V době tohoto koncertu budeme již vědět, zda byly proměněny. A navíc již brzy přineseme s touto kapelou velký rozhovor k jejich jarnímu turné.

Jeden z nejtalentovanějších mladých českých zpěváků Jakub Děkan přiveze dne 13. dubna do Krnova  jistě spoustu energie a hezkých písniček. Jako host se  představí zajímavé hudební seskupení Brixtn, indi-elektro popová skupina zpívající česky. Zajímavosti bezpochyby je, že po rozpadu kapely Donaha se právě její dva členové obklopili dvěma hudebníky a datuje se tak vznik kapely Brixtn.

Po kratší odmlce se další talent - písničkářka Radůza vrací na koncertní pódia a při této příležitosti poprvé také do KMC v Krnově (20.4.) Vydala své první vánoční album, které pojmenovala Studna v poušti. To se setkalo s velkým zájmem posluchačů i hudebních recenzentů, kteří o něm psali jen v superlativech. V právě vyhlášených nominacích České hudební akademie na ceny Anděl za nejlepší hudební počiny uplynulého roku se album Studna v poušti objevuje v kategorii Sólová interpretka. Proto jistě dubnový koncert v Kofole bude stát za to!

 A server Eurozprávy bude u toho! Můžete se těšit na reportáže či rozhovory s některými interprety. I my se těšíme na setkání s vámi v tomto mimořádném hudebním klubu!

Loading...
Témata: Koncert | EuroZprávy.cz
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Festival Votvírák sužovalo vedro, pak ho na tři hodiny přerušil déšť

15.06.2019 21:40 Aktualizováno Nepřízeň počasí provázela odpolední program druhého dne festivalu Votvírák, který na letišti Boží…

Hitmaker Michal David oslaví 60. narozeniny pompézně. Co se chystá?

15.06.2019 14:43 Zpěvák, skladatel a hudební producent Michal David své 60. narozeniny, ale také zároveň 40 let…

Jazzové nádvoří 2019: Afričtí hudebníci, osobnosti českého jazzu i…

15.06.2019 02:10 Čtvrtý ročník Jazzového nádvoří zavítá do Prahy a Brna. V obou městech nabídne unikátní sérii…

Bombastický návrat hudebních hvězd: Madonna a Bruce Springsteen vydávají…

14.06.2019 07:44 Popová královna Madonna a rockový a folkový zpěvák Bruce Springsteen dnes vydávají svá nová alba.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama