Jedinečný koncertní zážitek? David Stypka a Debbi chystají dvojkoncert!

Výjimečné hlasy, charisma, divokost, cit, výrazné osobnosti české scény a držitelé dvou cen Anděl - to vše se snoubí a nabídne jedinečný zážitek v prosinci v pražské Akropoli a to na společném koncertě Davida Stypky a Debbi.

Přidejte svůj názor

David Stypka
doporučujeme

Na jaře 2018 si charismatický interpret David Stypka a zpěvačka Debbi cenu Anděl v nejsledovanějších kategoriích Interpret a Interpretka roku. Máme tady podzim a David s Debbi se nyní intenzivně připravují, aby před Vánocemi odehráli  jedinečný dvojkoncert v pražské Akropoli, kde jistě zazní písně z jejich taktéž oceněných alb neboj. a Break.

Sama Debbi hodnotí svého kolegu velmi vysoko: „David je skvělý zpěvák a výjimečný člověk. Je mi ctí, že s ním odehrají společný koncert v pražské Akropoli. Jen málo lidí na české scéně mě zvládne rozněžnit svým zpěvem a on patří určitě mezi ně. V jeho hlase se snoubí cit s odzbrojující silou. Jeho album neboj. považuji za mimořádné dílo, za které právem získal Anděla,“ zamýšlí se nad přednostmi svého kolegy Debbi.

I pro zpěvačku Debbi bylo zatím její poslední album Break, které vyšlo loni, jistě přelomové. Hudební kritici v recenzích vyzdvihovali především jeho svěží současný zvuk, za který nese zodpovědnost producent Dušan Neuwerth. Tato výrazná zpěvačka s podmanivým projevcem a hlasem však spolupracovala i s dalšími kreativními autory, například stále žádanějším Marcellem z rockové skupiny No Distance Paradise, písničkářem Jakubem Ondrou i s charismatickou zpěvačkou a skladatelkou Janou Kirschner. Letos navíc po letech zpívání výhradně v angličtině dokázala, že i v češtině má její nakřáplý vokál velkou sílu. Stále známější a hranější duet Mars a Venuše se skupinou Jelen získal na YouTube už přes milion přehrání.

Komplimenty jí ale David Stypka oplácí: „Debbi vládne hlasem od pánaboha, je to ten typ zpěvačky, co za celý koncert nezazpívá jediný falešný tón, což ve mně provokuje až lehkou závist. Když jsme se před pár lety poznali, zahrnula mě sérií neuvěřitelných historek ze svého života a já jsem poznal, že prostě zpívá tak, jak žije. Naplno a fantasticky!“ 

Máme se na co těšit! Tento jedinečný koncert Davida Stypky a Debbi tak nabídne mimořádné spojení dvou výrazných osobností české scény. Výjimečné hlasy, podmanivé melodie i oslnivé charisma obou úřadujících držitelů ceny Anděl slibují zážitek, na který se nezapomíná.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Metallica uchvátila Prahu. Koncert otevřela Morriconem, zahrála Jožina z…

19.08.2019 08:45 Aktualizováno Americká kapela Metallica dnes v pražských Letňanech na koncertu svého turné WorldWired Tour…

Po těžké nemoci zemřel Peter Dudák, zpěvák slovenské skupiny Hex

15.08.2019 13:27 Po těžké nemoci zemřel ve středu zpěvák a autor hudby slovenské poprockové skupiny Hex Peter Dudák.…

Metallica míří do Prahy, čeká se 70 tisíc fanoušků. Zazní Jožin z bažin?

14.08.2019 13:40 Na koncert americké kapely Metallica, který se uskuteční v neděli 18. srpna v Praze na letišti v…

Aleš Brichta oslaví šedesátiny exkluzivním koncertem. Bude poslední v jeho…

07.08.2019 14:52 Zpěvák a textař Aleš Brichta oslaví své 60. narozeniny, které připadají na 9. srpna, koncertem 6.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama