Zpackaný koncert v Praze: Derulo zazpíval fanouškům alespoň z balkonu

Koncert populárního amerického zpěváka Jasona Derula a norského dua Marcus & Martinus, který se měl ve čtvrtek večer odehrát v pražské Tipsport Aréně, museli organizátoři z technických a bezpečnostních důvodů zrušit. Fanoušci, kteří na začátek koncertu čekali v chladném počasí i několik hodin, se dočkali alespoň improvizovaného čtyřicetiminutového vystoupení, během něhož jim Derulo naživo zazpíval z balkonu holešovického stadionu. Pořadatelé se fanouškům omluvili a jednají o náhradním termínu koncertu. Vstupenky zůstávají v platnosti, uvedl na webu pořadatel koncertu Miroslav Bučko ze společnosti FP Pro.

Přidejte svůj názor

Koncert, ilustrační foto

"Došlo k nečekané závadě na technickém vybavení dodavatelů akce, které nebylo možné odstranit v krátkém čase tak, aby se koncert, byť se zpožděním, uskutečnil přímo v aréně," uvedl Bučko.

Technické problémy neupřesnil, některá média psala o propadlém pódiu či LED osvětlení, které začalo hořet. Koncert se podle pořadatele neodehrál z "důvodů neočekávaného bezpečnostního rizika", přičemž na problémech nenese žádnou vinu Tipsport Aréna.

zdroj: YouTube

"Management umělců a pořadatelé hledají co možná nejbližší náhradní termín koncertu. Řešíme termín v příštím týdnu," dodal Bučko. Na přeloženém koncertě by měl vystoupit Derulo i norská chlapecká dvojice, oblíbená především u teenegerů. Vstupenky na čtvrteční koncert zůstávají v platnosti na nový termín.

"Všem se omlouváme, bohužel nebylo v našich silách odehrát koncert tak, aby byl bezpečný pro umělce i návštěvníky koncertu. Věříme, že vystoupení Jasona Derula na balkoně bylo opravdu úžasným zážitkem, který si všichni přítomní budou pamatovat celý život," uzavřel organizátor.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ed Sheeran prodal v Praze přes 100 000 vstupenek. Na druhý koncert ještě…

21.01.2019 10:17 Nejprodávanější hudební umělec planety Ed Sheeran potvrzuje i v Praze, že jeho živé koncerty patří…

Kapela Dunaj po 20 letech? V Praze vystoupí obnovená brněnská formace

18.01.2019 01:13 V pražském Paláci Akropolis dnes vystoupí brněnská rocková skupina Dunaj, která se loni dala…

JazzFestBrno: Přijede kromě McLaughlina a Reevese také Stanley Clarke,…

18.01.2019 01:02 Mezinárodní jazzový festival JazzFestBrno anoncoval pětici hlavních hvězd ročníku 2019 už loni v…

Skupina The Killers zveřejnila klip k protitrumpovské písni, režíroval ho…

16.01.2019 08:46 Americká rocková skupina The Killers zveřejnila nový klip ke své písni Land of The Free (Země…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama