Zpackaný koncert v Praze: Derulo zazpíval fanouškům alespoň z balkonu

Koncert populárního amerického zpěváka Jasona Derula a norského dua Marcus & Martinus, který se měl ve čtvrtek večer odehrát v pražské Tipsport Aréně, museli organizátoři z technických a bezpečnostních důvodů zrušit. Fanoušci, kteří na začátek koncertu čekali v chladném počasí i několik hodin, se dočkali alespoň improvizovaného čtyřicetiminutového vystoupení, během něhož jim Derulo naživo zazpíval z balkonu holešovického stadionu. Pořadatelé se fanouškům omluvili a jednají o náhradním termínu koncertu. Vstupenky zůstávají v platnosti, uvedl na webu pořadatel koncertu Miroslav Bučko ze společnosti FP Pro.

Přidejte svůj názor

Koncert, ilustrační foto
doporučujeme

"Došlo k nečekané závadě na technickém vybavení dodavatelů akce, které nebylo možné odstranit v krátkém čase tak, aby se koncert, byť se zpožděním, uskutečnil přímo v aréně," uvedl Bučko.

Technické problémy neupřesnil, některá média psala o propadlém pódiu či LED osvětlení, které začalo hořet. Koncert se podle pořadatele neodehrál z "důvodů neočekávaného bezpečnostního rizika", přičemž na problémech nenese žádnou vinu Tipsport Aréna.

zdroj: YouTube

"Management umělců a pořadatelé hledají co možná nejbližší náhradní termín koncertu. Řešíme termín v příštím týdnu," dodal Bučko. Na přeloženém koncertě by měl vystoupit Derulo i norská chlapecká dvojice, oblíbená především u teenegerů. Vstupenky na čtvrteční koncert zůstávají v platnosti na nový termín.

"Všem se omlouváme, bohužel nebylo v našich silách odehrát koncert tak, aby byl bezpečný pro umělce i návštěvníky koncertu. Věříme, že vystoupení Jasona Derula na balkoně bylo opravdu úžasným zážitkem, který si všichni přítomní budou pamatovat celý život," uzavřel organizátor.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Česko se loučilo se zpěvačkou Věrou Bílou. Romové do rakve házeli cigarety…

23.03.2019 13:34 Aktualizováno V Rokycanech se dnes v kostele a na hřbitově naposledy rozloučilo s romskou zpěvačkou Věrou Bílou…

Carlos Santana je fascinován africkou hudbou, představil píseň z nového…

20.03.2019 07:42 Mexický kytarista Carlos Santana představil v pondělí první píseň ze svého nového alba Africa…

Zemřel herec a zpěvák Robert Hlavatý (†50), muzikálový kolega Lucie…

19.03.2019 22:20 Aktualizováno V úterý zemřel český  muzikálový herec a hudebník Robert Hlavatý: bylo mu 50 let. O smrti…

Zemřel Dick Dale. Průkopník surf rocku se stal slavným i díky Pulp Fiction

18.03.2019 13:50 Ve věku 81 let zemřel o víkendu průkopník kalifornského rockového žánru surf rock Dick Dale. Jeho…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama