Neobyčejně talentovaný Adam Mišík má za sebou svůj velkolepý koncert

Adam Mišík na koncertě v Paláci Akropolis překvapil svou autentičností, novými nápady, přizvanými hosty, ale i pokorou, kdy vzdal hold legendám populární hudby.

Přidejte svůj názor

Adam Mišík

Talentovaný zpěvák, tanečník a herec Adam Mišík má za sebou nabité období, během kterého slavil úspěchy hned v několika oborech. Kromě toho, že se singlem V Tobě zabodoval v českých rádiích, ho mohli během letošního podzimu vidět diváci soutěžit v taneční show StarDance. A v roli svalnatého boxera, kvůli které dřel dokonce celý rok v posilovně, se objevil v seriálu První republika.

Tento tak přelomový rok se rozhodl Adam Mišík oslavit vydařeným koncertem v pražském Paláci Akropolis. Spolu s jeho kapelou ho doprovodili také hosté, které si na toto výjimečné vystoupení přizval. Publikum ocenilo zpěvákovy vlastní hity i pocty legendám pop music bouřlivými ovacemi.
„Tento rok byl pro mě mimořádný, splnilo se mi hned několik snů a jsem rád, že jsem ho mohl s fanoušky oslavit tam, kde se cítím nejlépe - na pódiu. Děkuji divákům za úžasnou podporu a nadšení, které během celého koncertu projevovali. Moc jsem si to s nimi užil!“ doplňuje tento všestranně nadaný mladý umělec.

O zajímavý úvod koncertu se postarala  nadějná skupina Double-Deckers, která ve svém koncertním setu snoubí podmanivost živých nástrojů s vlivy elektronické hudby.
Poté už na scénu nastoupil Adam Mišík, který publiku dokázal, že za pět let od debutového singlu vyrostl v osobitého zpěváka, který je muzikantem tělem i duší. Ne náhodou tak připomíná svého otce Vladimíra Mišíka. 

Jednadvacetiletý interpret zařadil to nejlepší ze své rané tvorby, včetně průlomového hitu Tvoje světy, jehož video má již na YouTube přes tři miliony přehrání. Zaznělo i několik dalších skladeb z debutové desky Parfém, ale i pár ochutnávek z připravované druhé řadovky. Ta vyjde ve spolupráci s vydavatelstvím Universal Music příští rok.

 Mišík dále zazpíval píseň One Life, která vyšla v loňském roce jako duet se Celeste Buckingham ke komedii Bajkeři, v níž si oba mladí umělci zahráli. Došlo také na taneční hymny Slowmo nebo K.O., které rozvlnily všechny přítomné.
Velký ohlas měl letošní hit V tobě, v němž se vrací ke svým muzikantským kořenům a představuje se v nečekaně intimní poloze. Skladba, ve které se Adam chopil kytary, atakuje v součtu oficiálního videoklipu a lyric videa dva miliony zhlédnutí na YouTube.

 Dalším pozoruhodným hostem večera byl rapper Renne Dang, který pomohl udržet publikum ve varu. Prakticky po každé písní následoval ohlušující aplaus.
Koncert pojal Mišík také jako poctu hudebním legendám a svým vzorům. Zazpíval písně Bruna Marse (24K Magic), Michaela Jacksona (Billy Jean) a v přídavku připomněl nestárnoucí skladbu Slunečný hrob z repertoáru skupiny Blue Effect, kterou složil jeho otec. Finále k všeobecnému nadšení obecenstva zajistil megahit Can't Stop The Feeling Justina Timberlakea.

 Další obrovskou výzvu má ale Adam ještě před sebou, v následujícím roce mu vyjde jeho dlouho očekávaná druhá studiová deska. A již teď je možné snad poznamenat, že je na co se těšit!

 

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Skupina The Killers zveřejnila klip k protitrumpovské písni, režíroval ho…

16.01.2019 08:46 Americká rocková skupina The Killers zveřejnila nový klip ke své písni Land of The Free (Země…

Světový DJ číslo jedna: Tiësto slaví kulatiny, proslavily ho party na…

16.01.2019 08:31 Nizozemská legenda taneční hudby, dýdžej Tiësto, který 17. ledna oslaví padesátiny, dokáže svižnými…

Utrhneme si ostudu? Česko posílá na Eurovizi zpěváky, které nikdo nezná.…

15.01.2019 22:21 Aktualizováno Komentář - Česká republika se i letos zúčastní nejsledovanější nesportovní události na světě,…

Objev, v jaký mnozí ani nedoufali. Kryl na unikátních záběrech norské…

14.01.2019 10:08 Z československých archivů chtěli cenzoři jeho stopu zcela vymazat, národ na něj přesto nezapomněl.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama
reklama