Klus, Wohnout, UDG, Horkýže Slíže. České hudební nebe se opět schází v Kofole

Legendární Kofola Music Klub v Krnově chystá opět velmi zajímavě hudebně nabité jaro. Do tohoto klubu s neopakovatelnou atmosférou se totiž opět sjedou zajímavý čeští interpreti. Jména jako Tomáš Klus, Wohnout, UDG, Horkýže Slíže a mnohé jiné hovoří za vše.

Přidejte svůj názor

Skupina Horkýže Slíže
doporučujeme

Už prvního března se můžou posluchači těšit na kapelu Wohnout, která do Krnova přijede se svým turné, které nese vskutku originální název Máme na míň tour. V rámci tohoto turné projede kapela nejen celou Českou republiku, ale chystá i dva velikonoční speciály.

Dvacáté narozeniny oslaví v Kofole kapela UDG. Speciálně pro toto turné kapela připravila nejen vychytanou show, novou scénu, ale také nové písně. Turné zahájí v domovském Ústí nad Labem a speciálním hostem turné bude Jakub Děkan s kapelou.

Již poněkolikáté se do Krnova vrací zpěvák Michal Hrůza. Na svém Klubovém turné představí několik písní z připravovaného alba. Nebudou chybět ale ani osvědčené hity jako písně Pro Emu nebo Zakázané uvolnění. Do svého playlistu navíc kapela zařadí i starší hity, které na koncertě zatím nedostaly prostor.Asi žádný ze skalních fanoušků si  tento koncert nenechá ujít, je to totiž příležitost užít si ojedinělý koncert Michala Hrůzy v komorní atmosféře ještě předtím, než se kapela na půl roku zavře do studia.

Hned dva koncerty odehraje kapela Horkýže Slíže. Ta se do Krnova vrací po roce, kdy bylo turné již dlouho dopředu vyprodané. Stejný úspěch bude mít tato slovenská rocková kapela jistě i letos.

Stále oblíbenější jsou dvojkoncerty. S jedním takovým přijede do Krnova Emma Smetana a její slovenská jmenovkyně Emma Drobná. Představí vám společně své "Československé turné". Turné mělo na podzim obrovský úspěch, a tak na jaře dále pokračuje. Pro Emmu Drobnou, výherkyni čtvrté řady Československé Superstar, to je první turné v Česku.

A teď z jiného soudku.

V dubnu zavítá do Kofoly kapela Škwor se svým "unplugged tour". Po vyprodané O2 aréně se tak kapela vrací do menších klubů se speciálním akustickým koncertem. V Kofole zahraje samozřejmě hned dvakrát.

Se svým novým albem Spolu přijede dokonce zpěvák Tomáš Klus a jeho Cílová skupina. SPOLU je stylově rozmanité album a jeho hlavním poselstvím je poznání, že mluvit spolu a milovat jsou nejcennější okamžiky v životě. Nové písně mohli fanoušci slyšet na podzimní turné, na jaře navazuje dalšími koncerty. O netradiční  a originální vizuál turné se postaral bubeník Matyáš Vorda.

Do Kofola music klubu se vrací již tak nějak pravidelně  kapela Monkey Business. Turné má podtitul Maximum Power. Kapela na něm představí písně z nového alba Bad Time for Gentlemen. Na turné zvou neotřelým způsobem : „Silné písně,silné výpovědi,silné emoce.Silné hlasy,silné struny,silné paličky,silné a šikovné prsty tancující po klávesách.Silná světla,silné zesilovače,silné reprobedny. Přijedeme k vám po silnici v silných autech.

Oblíbený hudební klub mnoha kapel a interpretů má zkrátka opět co nabídnout!

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Žebříček videí YouTube ovládli čeští interpreti, kraluje Karel Gott

05.12.2019 11:20 Šest z deseti nejúspěšnějších hudebních videí roku 2019 na lokální verzi serveru YouTube je z české…

Miro Žbirka rozparádil O2 arenu. Jako bubeník se předvedl fotbalista Petr…

04.12.2019 07:21 Na koncertu v zaplněné pražské O2 areně v úterý Miro Žbirka s mnoha hosty oslavil 40 let na scéně.…

Rána pro fanoušky, Madonna zrušila koncerty. Co se stalo?

29.11.2019 08:20 Jedenašedesátiletá královna popu Madonna zrušila tři koncerty v rámci turné Madame X kvůli…

Maďarsko bude bojkotovat Eurovizi 2020, soutěž je prý moc homosexuální

28.11.2019 14:35 Maďarsko se nezúčastní příštího ročníku mezinárodní písňové soutěže Eurovize. Oficiálně žádné…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama