Nejasnosti kolem smrti Dana Nekonečného: Proč zemřel a kde bude pohřben?

Smrt zpěváka Dana Nekončeného (†52) je opředena řadou otázek. Jasná není ani příčina smrti, ani doba, kdy oblíbený umělec zemřel. Jasno tak udělá až pitva. Poslední rozloučení se sice bude konat v Praze, k poslednímu odpočinku ale bude Daniel Konečný, jak znělo jeho rodné jméno, uložen v Boskovicích, kde leží i jeho rodina.

Přidejte svůj názor 11 komentářů

Dan Nekonečný
doporučujeme

Oficiální příčina smrti zpěváka a „krále rozkoše“ je prozatím neznámá, jasno by mělo být až po pitvě. Uvádělo se také, že Nekonečný byl ještě v pondělí naživu, údajně ho viděl jeden ze sousedů. Bývalá přítelkyně umělce ale tvrdí, že Nekonečný zemřel už o víkendu.

Podle dostupných informací leželo tělo hudebníka v koupelně. „Našel ho majitel domu a prý tam ležel skoro tři dny, to je tak strašné,“ prozradila Blesku expřítelkyně Nekonečného Zuzana Kardová, která se zpěvákem žila dlouhých 19 let.

Bývalá partnerka hudebníka také naznačila, že smrt mohly způsobit zdravotní problémy, kterými Nekonečný dlouhodobě trpěl. Našel ho majitel domu a prý tam ležel skoro tři dny, to je tak strašné,“ prozradila Blesku expřítelkyně Nekonečného Zuzana Kardová, která se zpěvákem strávila 19 let. Během včerejšího dne se přitom šířila informace, že ještě v pondělí viděl Nekonečného jeden ze sousedů.

Kardová také naznačila, že za nečekanou smrtí Nekonečného mohou stát zdravotní potíže - trpěl totiž epileptickými záchvaty, nebral ale předepsané léky a místo toho spíše holdoval alkoholu.

Poslední rozloučení s hudebníkem by se mělo konat v Motole, po obřadu budou ostatky Nekonečného odvezeny do jeho rodných Boskovic a uloženy do rodinného hrobu.

Nekonečný se narodil 29. června 1966 v Boskovicích jako Dan Konečný. Po studiu na DAMU se proslavil především díky hudbě, když stál v čele kapely Šum svistu, se kterou nahrál písně jako Sexy Hafanana nebo Jsem boss. Spolupracoval také se skupinou Laura a její tygři.

Nejen na vystoupení, která byla plná barev, efektů, ohňostrojů a tropických prvků, se oblékal do výstředního oblečení, nejčastěji ve žluté barvě. Kromě hudby se objevil například i ve filmech Jak se krotí krokodýli nebo Eliška má ráda divočinu.

Loading...
Vstupte do diskuze (11)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Karel Gott urážel Sověty, jejich tanky mu vadily, prozradily archivy StB

18.10.2019 15:22 Na roli Karla Gotta v dobách komunistického režimu se dá nahlížet z mnoha úhlů, teď už dokonce i…

Jožo Ráž pobouřil Česko i Slovensko: Nezachrání ho ani tisíce prodaných…

17.10.2019 23:05 Aktualizováno O velký rozruch se na Slovensku i v České republice postaral legendární zpěvák Jožo Ráž a skupina…

Poslední videoklip Karla Gotta trhá rekordy, už má přes 22 milionů…

17.10.2019 17:53 Poslední klip Karla Gotta a jeho dcery Charlotte Elly k písni Srdce nehasnou už má na YouTube přes…

Zpěvák Lenny Kravitz dorazí v rámci turné do Prahy, roztančí O2 arenu

16.10.2019 13:44 Americký zpěvák a multiinstrumentalista Lenny Kravitz vystoupí 30. června 2020 v pražské O2 areně.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama