Nejasnosti kolem smrti Dana Nekonečného: Proč zemřel a kde bude pohřben?

Smrt zpěváka Dana Nekončeného (†52) je opředena řadou otázek. Jasná není ani příčina smrti, ani doba, kdy oblíbený umělec zemřel. Jasno tak udělá až pitva. Poslední rozloučení se sice bude konat v Praze, k poslednímu odpočinku ale bude Daniel Konečný, jak znělo jeho rodné jméno, uložen v Boskovicích, kde leží i jeho rodina.

Přidejte svůj názor 11 komentářů

Dan Nekonečný
doporučujeme

Oficiální příčina smrti zpěváka a „krále rozkoše“ je prozatím neznámá, jasno by mělo být až po pitvě. Uvádělo se také, že Nekonečný byl ještě v pondělí naživu, údajně ho viděl jeden ze sousedů. Bývalá přítelkyně umělce ale tvrdí, že Nekonečný zemřel už o víkendu.

Podle dostupných informací leželo tělo hudebníka v koupelně. „Našel ho majitel domu a prý tam ležel skoro tři dny, to je tak strašné,“ prozradila Blesku expřítelkyně Nekonečného Zuzana Kardová, která se zpěvákem žila dlouhých 19 let.

Bývalá partnerka hudebníka také naznačila, že smrt mohly způsobit zdravotní problémy, kterými Nekonečný dlouhodobě trpěl. Našel ho majitel domu a prý tam ležel skoro tři dny, to je tak strašné,“ prozradila Blesku expřítelkyně Nekonečného Zuzana Kardová, která se zpěvákem strávila 19 let. Během včerejšího dne se přitom šířila informace, že ještě v pondělí viděl Nekonečného jeden ze sousedů.

Kardová také naznačila, že za nečekanou smrtí Nekonečného mohou stát zdravotní potíže - trpěl totiž epileptickými záchvaty, nebral ale předepsané léky a místo toho spíše holdoval alkoholu.

Poslední rozloučení s hudebníkem by se mělo konat v Motole, po obřadu budou ostatky Nekonečného odvezeny do jeho rodných Boskovic a uloženy do rodinného hrobu.

Nekonečný se narodil 29. června 1966 v Boskovicích jako Dan Konečný. Po studiu na DAMU se proslavil především díky hudbě, když stál v čele kapely Šum svistu, se kterou nahrál písně jako Sexy Hafanana nebo Jsem boss. Spolupracoval také se skupinou Laura a její tygři.

Nejen na vystoupení, která byla plná barev, efektů, ohňostrojů a tropických prvků, se oblékal do výstředního oblečení, nejčastěji ve žluté barvě. Kromě hudby se objevil například i ve filmech Jak se krotí krokodýli nebo Eliška má ráda divočinu.

Loading...
Vstupte do diskuze (11)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel skladatel Martin Böttcher, autor proslulých melodií z filmů o…

22.04.2019 13:36 Ve věku 91 let zemřel skladatel filmové hudby Martin Böttcher, sdělila dnes agentuře DPA jeho dcera…

Tomáš Klus se dal dohromady s Janáčkovou filharmonií, chystají desku i…

21.04.2019 12:36 Zpěvák Tomáš Klus chystá desku a víc než deset podzimních koncertů s Janáčkovou filharmonií Ostrava…

V Paříži začal koncert za obnovu Notre-Dame, orchestr řídí český dirigent

20.04.2019 21:26 Ve dvoraně pařížské Invalidovny dnes ve 21:00 začal koncert za obnovu katedrály Notre-Dame, kterou…

Ledecký drsně sepsul církev: Parchanti mění víru v ideologii. A ty…

19.04.2019 22:52 Aktualizováno Janek Ledecký, známý hudební skladatel a zpěvák, zkritizoval církve. V roce 2012 inicioval petici…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama