Gunčíkovou o vítězství v SuperStar okradly zmatky?!

Praha – Favorizovaná Gabriela Gunčíková (17) prohrála v Grandfinále soutěže Česko Slovensko hledá Superstar se svým kolegou Lukášem Adamcem (24)!

Přidejte svůj názor

Ilustrační fotografie
doporučujeme

Celá porota ještě několik minut před vyhlášením výsledků tipovala jako jasnou vítězku právě favorizovanou Gabrielu. Blesk.cz píše, že se začali ozývat čtenáři z Čech i ze Slovenska, že hlasování bylo zmatečné!

Gábina přitom excelovala po celý večer. Jak tedy mohl vyhrát Lukáš? ptá se mnoho lidí. I mnoho Slováků fandilo právě krásné Češce, jak bylo vidět na facebookových stránkách. Pro lidi je Adamec celkem nezajímavá postava. I minulý rok vyhrál "tichošlápek" Martin Chodúr, ten ale hlasově všechny převyšoval... Gábina Gunčíková letos převyšovala celou finálovou dvanáctku.

Do redakce Eurozpravy.cz přišly názory, že skutečným vítězem soutěže je stejně Gábina Gunčíková.

Blesk ale upozornil na zajímavý fakt, že upoutávky na hlasování působily dosti zmatečně. Mohly tyto zmatky ovlivnit hlasování diváků? A nebo to popletli samotní diváci? Pochopili, co po nich televize chtějí? Televize totiž upoutávali jak na tipy v soutěži, kde diváci hráli o 200 tisíc korun, kde Gábina měla číslo 1, tak po reklamní pauze na vítěze celé soutěže, kde měla zase číslo 9.

Loading...
Témata: Superstar
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Eurovizi ovládlo Nizozemsko. Česko u diváků propadlo, celkově skončilo…

19.05.2019 01:32 Aktualizováno V sobotu večer se konalo finále nejslavnější soutěže na světě Eurovision Song Contest.…

Druhé semifinále Eurovize. Je rozhodnuto, kdo se utká s českým zástupcem…

16.05.2019 23:19 Aktualizováno Po úterním, pro Česko úspěšném semifinále, začalo dnes úderem deváté hodiny večerní druhé…

Česko je ve finále Eurovize. Sledovali jsme živě

14.05.2019 23:15 Aktualizováno Úderem deváté hodiny večerní začala každoroční populární pěvecká soutěž Eurovision Song Contest. V…

Chinaski v nové sestavě chystají album, podílejí se na něm slavní…

05.05.2019 08:31 Skupina Chinaski chystá první album v nové sestavě. Zatím bezejmenná nahrávka by měla vyjít 2.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama