Charitativní festival Child at Heart chystá zábavu pro malé i velké

Olomouc – Již o víkendu 19. a 20. července se v areálu Korunní pevnůstky uskuteční první ročník multižánrového hudebního a uměleckého charitativního festivalu Child at Heart. Návštěvníky festivalu, jehož cílem je získat finanční prostředky na opravu budovy prostějovského Fondu Ohrožených Dětí, čeká řada sportovních a kreativních aktivit.

Child at Heart neboli dítětem v srdci

Oba festivalové dny čeká návštěvníky vystoupení kapel různého žánru, mezi kterými jsou Bluesberg, Strike Out, Man is: Astronaut, No Future, Živý, Black & White, Empty hall of fame, The slaves of thoughts, Panická Ataka, Desperate desire, Nihilistic Attempt nebo The Sculptures. Děti i dospělí se mohou těšit také na pestrá umělecká vystoupení divadla Hysterie či taneční školy Pirouette, dále na tanec s křídli bohyně Isis, Kašpárka v rohlíku nebo na hudebníka Marka Soldána. Moderování festivalu se ujme finalista soutěže Hlas Česko Slovenska Marek Relich společně s Desiré, rapperkou a finalistkou největší hip hopové soutěže v Česku a Slovensku. Pro děti je dále připraveno malování na obličej a řada soutěží o hodnotné ceny v disciplínách jako je běh o třech nohách, s vejcem na lžíci nebo lovení jablek z vody a mnoho dalších známých i méně známých zábavných aktivit.

Návštěvníky jistě potěší i foto koutek profesionálních fotografů Michala Procházky a Juraje Šefčíka, kde si budou moci přímo na místě pořídit originální festivalové fotografie s různými doplňky a rekvizitami. Milovníci krásných dovedností mohou pro změnu navštívit workshop automatické kresby pod vedením Viktorie Vlaďky Skácel. Nebudou chybět ani prodejci s netradičním zbožím nabízející ekologická a eticky vyrobená trička firmy Blondes & Diamonds za zvýhodněné ceny a trička s logem festivalu Child at Heart, ručně dělané hudební nástroje, svíčky nebo keramiku. Vedle klasického občerstvení bude k dostání i netradiční sýr Konopáč nebo ovocné šťávy bez konzervantů. Hlavním cílem akce je získat finanční prostředky na opravu budovy prostějovského Fondu Ohrožených Dětí.

Hudební charitativní festival Child at Heart se uskuteční ve dnech 19. a 20. července 2014 v areálu Korunní pevnůstky v Olomouci. Cena vstupenky na jeden festivalový den je 180 Kč za dospělého a poloviční je v ceně 110 Kč. Děti do 7 let mají vstup zdarma. Vedle klasických vstupenek jsou k dostání i komplexní balíčky zahrnující například návštěvu muzea Prachárna v areálu Korunní pevnůstky. Více informací o festivalu můžete nalézt na www.childatheart.cz.

Zeman podepsal omezení telemarketingu, objíždění cyklistů i vyloučení…

27.09.2021 12:55 Motoristé budou muset od příštího roku objíždět cyklisty ve vzdálenosti půldruhého metru. Za…

Předpověď počasí: Užijeme si letos ještě teplé víkendy?

28.09.2021 06:30 Ačkoliv se původně zdálo, že uplynulý víkend bude dost možná poslední teplý v letošním roce, výhled…

Němci chtějí koalici SPD, Zelených a FDP, tvrdí Scholz. Chce ji do Vánoc

27.09.2021 21:41 Němci se v nedělních parlamentních volbách jasně vyslovili pro vládu sociální demokracie (SPD),…

Česko hlásí nejvíce případů koronaviru od konce května

28.09.2021 10:30 V Česku v pondělí přibylo 672 potvrzených případů koronaviru, nejvíc od 24. května. V mezitýdenním…

Milion chvilek dnes v noci vylepil v desítkách měst exekuční pásky proti…

27.09.2021 21:08 Spolek Milion chvilek dnes ráno připravil v desítkách měst po celé ČR happening s názvem "Zabaveno…

Zemřel Alan Lancaster (†72), spoluzakladatel kapely Status Quo

26.09.2021 16:46 Ve věku 72 let zemřel v australském Sydney spoluzakladatel a baskytarista britské rockové kapely…

ABBA se dala opět dohromady. Vydala dvě písně, chystá desku hologramovou…

02.09.2021 21:46 Aktualizováno Švédská popová skupina ABBA se bezmála 40 let po rozpadu dala opět dohromady a vydává nové album.…

Plovoucí scéna Prague Sounds už roste. Festival zahájí ve čtvrtek Jiří…

01.09.2021 03:01 Pozornost příznivců originálních hudebních zážitků se opět upíná ke Slovanskému ostrovu. Právě u…

Zemřel Charlie Watts, bubeník legendárních Rolling Stones

24.08.2021 19:46 Aktualizováno Ve věku 80 let dnes zemřel bubeník skupiny Rolling Stones Charlie Watts. Uvedly to agentury s…

Související:

Právě se děje

reklama