Zdrcený Elton John. Koncert nemohl dokončit, přišel o hlas

Britský zpěvák Elton John byl donucen přerušit svůj koncert na Novém Zélandu. Viditelně zklamaný hudebník přišel během nedělního vystoupení na stadionu v Aucklandu o hlas. Již na začátku koncertu přítomné informoval o tom, že mu lékaři diagnostikovali zápal plic.

Přidejte svůj názor 3 komentáře

Anglický zpěvák Elton John
doporučujeme

"Úplně jsem ztratil hlas. Nemůžu zpívat. Musím jít. Omlouvám se," řekl svým fanouškům Elton John. Jak popsala BBC, Sir Elton John vypadal, že propukne v pláč, když se opřel o své piano a potřásl hlavou. Když následně za pomoci několika asistentů opatrně odešel z pódia, jeho fanoušci ho zahrnuli obrovským potleskem.

Britský zpěvák trpí lehčí formou zápalu plic, který v angličtině nese název walking pneumonia, tedy zápal plic, při němž se chodí. Jeho příznaky nebývají tak dramatické, připomínají spíše lehký zánět průdušek. Jde hlavně o kašel, bolest na hrudi, bolest v krku a bolest hlavy.

Lékaři zpěváka kontrolovali i během koncertu. Navzdory svému onemocnění Elton John zpočátku zazpíval množství svých hitů včetně písně Candle in the Wind. Když se ale pokusil zazpívat píseň Daniel, jeho hlas selhal a své vystoupení nedokončil.

zdroj: YouTube

Krátce po opuštění pódia napsal zpěvák svým fanouškům emotivní vzkaz na instagramu: "Zpíval jsem z celého srdce, pak to ale můj hlas již více nedokázal. Jsem zklamaný, naštvaný a omlouvám se. Dal jsem do toho všechno. Velice vám děkuji za neuvěřitelnou podporu a za všechnu lásku, kterou jste mi během dnešního vystoupení dali najevo. Jsem vám neskonale vděčný," napsal Elton John. Zpěvák by měl v Aucklandu v rámci svého turné odehrát ještě další dva koncerty, v úterý a ve čtvrtek.

Loading...
Vstupte do diskuze (3)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel americký jazzman Ellis Marsalis (†85). Podlehl nemoci COVID-19

02.04.2020 08:32 Ve věku 85 let zemřel ve středu v americkém New Orleans legendární americký jazzman Ellis Marsalis.…

Plácido Domingo o boji s COVID-19: Jsem doma a cítím se dobře

31.03.2020 09:16 Španělský operní pěvec Plácido Domingo (79), který bojuje s nemocí COVID-19, na facebooku ujišťoval…

Celebrity v boji s COVID-19: Popové hvězdy hrály z gaučů a kuchyní

30.03.2020 08:59 Billie Eilish zpívala na pohovce, Elton John hrál na klávesy, které patří jeho dětem, a Backstreet…

Elton John chystá koncert pro lidi zasažené pandemií COVID-19, bude "z…

27.03.2020 07:50 Benefiční koncert "z obýváků" pro lidi zasažené pandemií nemoci COVID-19 chystá na tento víkend…

Související:

Právě se děje

Další zprávy